Два села на Білоцерківщині з’єднають якісною дорогою

today 29.09.2021 query_builder 12:34 remove_red_eye 556 bookmarks Новини

У Білоцерківському районі ще два села з’єднують якісною дорогою. Йдеться про населені пункти Острів і Колесникове, які розташовуються у Рокитнянській громаді.

Про це 28 вересня зазначив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін, інформує Київська облдержадміністрація.

“Цього року продовжуємо оновлювати дороги на Київщині в рамках програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво”. Автошлях між селами Острів і Колесникове – один із проєктів. Розпочали роботу над ним нещодавно – наприкінці липня. Завершити капремонт плануємо в наступному році”, – повідомив В. Володін.

Будівельники вже частково проклали основу та внутрішній шар дороги, встановили бортовий камінь, розширили проїзну частину, провели фрезерування, а також влаштували водоскидні та інші штучні споруди. Роботи тривають.

Загальна вартість капітального ремонту становить 132,7 млн грн. Проєкт реалізується за кошти субвенції з державного бюджету.

Нагадаємо, що паралельно на Білоцерківщині в рамках “Великого будівництва” також триває капітальний ремонт дороги між селами Кошів і Бурківці.

Фото - КОДА

92 запитів за 0,198