Дві медалі з чемпіонату України у представників крюківщинської школи боротьби

today 13.05.2021 query_builder 07:17 remove_red_eye 202 bookmarks Новини

У Києві на манежі Центрального спортивного клубу ЗСУ вчора закінчився чемпіонат України U-13 з греко-римської боротьби. Участь у змаганнях взяли більше 270 борців з 20-ти областей України.

Гідно виступили на турнірі представники крюківщинської школи боротьби. Борець СК «Олександр Невський» Андрій Пономаренко виборов перше місце у ваговій категорії 42 кг. У першій половині фінальної сутички Андрій програвав, але зібрався та переміг з рахунком 5:2.

Данило Бабенко посів трете місце у ваговій категорії 42 кг. Данило добре боровся з сильними суперниками.

Михайло Павленко показав хорошу боротьбу в ваговій категорії 29 кг, але зайняв п’яте місце. Михайло в тебе ще все попереду.

Вітаємо спортсменів, їх тренерів Дмитра Пікалова та Олександра Кузнєцова, весь колектив СК «Олександр Невський», президента клубу Олександра Буряка. Так тримати!