Двоє втоплеників за одну добу (в Новосілках та Крюківщині)

today 21.07.2020 query_builder 06:42 remove_red_eye 376 bookmarks Новини

Купання на диких пляжах дуже часто закінчується трагедіями. Так, впродовж 19 липня рятувальники Києво-Святошинського району двічі витягали з водойм тіла горе-відпочивальників: на озері у с. Новосілки по вул. Озерній на ставку знайдено тіло втопленика та на озері у Крюківщині потонув чоловік. За допомогою мотузки тіло вдалося вилучити з водойми, інформує ГУ ДСНС України у Київській області.

Близько третини смертельних випадків на воді відбувається в результаті розпивання спиртного. Тому порада не вживати алкоголь перед водними процедурами на природі хоча і набридла, але своєї актуальності не втрачає. П’яна людина переоцінює свої можливості, хоробро лізе на глибину, при цьому координація рухів у нього порушена. Потонути при такому розкладі дуже легко.

Не можна лізти у воду і після тривалого перебування на сонці. Різкий перепад температур може викликати як судоми м'язів, так і серцевий напад.

Рятувальники попереджають, що якою великою не була б спокуса скупатися в недозволеному місці, краще цього не робити, особливо якщо місце незнайоме: на дні водойми плавця можуть чекати неприємні сюрпризи - від водоростей до підводних ям або битого скла. І вже тим більше не варто пірнати в таку водойму з розбігу - великий ризик вдаритися головою і не виплисти.

Тим, хто не вміє плавати, рятувальники радять користуватися рятувальними жилетами, а не підручними засобами на зразок дошок або шматків пінопласту.

А батькам під час відпочинку на березі потрібно якомога уважніше стежити за дітьми.

92 запитів за 0,304