Дзюдоїсти з Вишневого і Боярки здобули нагороди на відкритому чемпіонаті Київської області з дзюдо

today 16.02.2021 query_builder 17:35 remove_red_eye 612 bookmarks Новини

У спортивному залі Васильківської ДЮСШ відбувся відкритий чемпіонат Київської області з дзюдо серед кадетів до 18 років.

У турнірі взяли участь спортсмени з Боярки, Вишневого, Білої Церкви, Василькова, Бучі, Фастова, Коцюбинського, Ірпеня, Лютіжа, Яготина та Згурівки.

Чудово виступили вишнівські дзюдоїсти. У ваговій категорії 46 кг золоту медаль здобув Петро Андріянов, у вазі 73 кг – найкращим став Максим Закревський. Також перше місце виборов Роман Кримець (90 кг) з Боярки.

Ще п’ять бронзових медалей також поїхали у Вишневе. На третю сходинку п’єдесталу пошани піднімалися Артемій Олійник, Поліна Іващенко, Андрій Григорчук, Тимофій Федосенко, Вікторія Клепус.

У церемонії нагородження взяли участь голова тренерської ради, заслужений тренер України В. Дзюба та президент ГО «Васильківська федерація дзюдо» Г. Ладунський, які й вручили переможцям грамоти та медалі.