Екоферми – смачно і корисно

today 19.07.2021 query_builder 11:54 remove_red_eye 461 bookmarks Вікенд, Новини

На Київщині в останні роки підприємці розвивають чимало напрямків туризму. Сьогодні розповімо про гастроекскурсії – це смачний та корисний відпочинок.

На вихідні або під час відпустки варто завітати на домашні екоферми Київської області, радить Управління туризму Київської ОДА.

У Великій Бугаївці Васильківської ОТГ лише за 49 кілометрів від Києва є пейзажі, які більше схожі на Ісландію. Серед поля з’являються обриви з висотою схилів до 30 метрів. Саме тут розташована ферма Sheepland.

Це місцина, де можна відпочити не тільки тілом, але й душею. Ферма має досить велику та доглянуту площу — близько 6 га. Тут мешкають овечки, кози, віслюки, корови, свині, кури, гуси, індики та пес-пастух. Для відвідувачів є ресторанчик, місця відпочинку та фотозони, а також місце для кемпінгу та будиночок в оренду.

А у селі Усівка, що на Згурівщині, є козине господарство Zinka, де мешкає понад 3000 французьких кіз альпійської та зааненської порід. На екскурсії ви можете побачити як створюється молоко, йогурт, кефір, різномаїття сирів і, звичайно, це все спробувати. А ще влітку на території ферми можна влаштувати пікнік та ласувати найсвіжішою молочною продукцією.

Тут же на території Свято-Духівської дерев'яної церкви у вольєрі живуть павичі, а в декоративному ставку плавають золоті рибки. У ставок втікає міні-струмок, через який перекинуто красивий місток, а струмок починається з декоративного водоспаду.

Також у селі поруч з церквою побудований ресторан з гостьовими будиночками, на території комплексу багато українських народних скульптур, млин, старовинний віз.

У Бориспільському районі варто відвідати «Віллу троянд» у селі Стовп’яги.

Тваринки на фермі харчуються на власних пасовищах, тільки натуральними кормами, проживають у чистоті й постійній турботі. Для відвідувачів проводять екскурсії на молочну ферму та організовують дегустацію власної продукції: сметани, йогуртів, бринзи. Ви можете також спробувати аеротерапію (лікування свіжим повітрям), погодувати птицю, кіз і коней.

Фото - Управління туризму Київської ОДА

92 запитів за 0,235