Eксперти назвали найкращі університети України

today 07.07.2020 query_builder 11:18 remove_red_eye 43 bookmarks Новини

Щороку експерти оцінюють діяльність університетів. Складаючи рейтинги, враховують базову, загальноосвітню та професійну підготовку студентів, використання інформаційних технологій, попит на випускників того чи іншого вишу на ринку праці, інформує УНН.

Сподіваємося, що ознайомлення з рейтингом допоможе молоді обрати вищий навчальний заклад і спеціальність, яка у майбутньому матиме попит на примхливому ринку праці.

Рейтинг «Топ 200 Україна 2020», представлений центром міжнародних проектів «Євроосвіта» спільно з міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence, визначав найкращих за десятьма показниками, шість з яких є міжнародними, чотири національними. Використовувалися тільки відкриті дані, опубліковані на веб-ресурсах незалежних національних і міжнародних організацій та установ.

Наводимо десятку університетів-лідерів за версією «Топ-200 Україна»:

KПI ім. Ігоря Сікорського,

Київський національний університет імені Тараса Шевченка,

Сумський державний університет,

Харківський національний університет ім. Каразіна,

Харківський політехнічний,

Харківський національний університет радіоелектроніки,

Львівська політехніка,

Львівський національний університет імені Івана Франка,

Київський національний університет «Києво-Могилянська академія»,

Вінницький державний технічний університет.

До речі, увага міжнародних експертів до якості вищої освіти в нашій країні, мотивує національні університети ставати кращими і більш привабливими для студентів, які прагнуть до високого світового рівня знань. Це, зокрема, демонструє державний університет Сум. У рейтингу 2019 установа піднялася на шосте місце з дев'ятого, яке було в 2018 році, а в "Топ 200 Україна 2020" Сумський держуніверситет посів третє місце.

92 запитів за 0,268