«Фастів» захищатиме морські кордони України

today 08.12.2021 query_builder 11:08 remove_red_eye 282 bookmarks Новини

Ми стали учасниками історичної події - передачі Україні американських швидкісних патрульних катерів типу «Айленд». Пишаємось тим, що один з цих катерів названий на честь нашого міста, інформує у Фейсбук Юлія Кабанова-Шпакович.

Чому ж з усіх міст Україні для катера обрали назву «Фастів»?

- Бо саме у Фастові понад 100 років тому був підписаний договір про єднання України в єдину соборну державу. До того ж ми бачимо, що громада міста має понад 10-річні шефські зв'язки з підрозділами ВМС. Також на флоті є такий фактор, як спадковість поколінь - один корабель списується, бо виконав свою багаторічну службу, і його місце займає інший з такою ж назвою, - прокоментував командувач ВМС України контрадмірал Олексій Неїжпапа. Народний депутат Олег Дунда, міський голова Михайло Нетяжук та депутати-представники усіх політичних сил в міськраді привітали команду «Фастова» з Днем Збройних сил України та передали подарунки від громади.

Зазначимо, що команда катеру - 17 чоловік, екіпаж пройшов відповідне навчання в США і повністю готовий до виконання бойових завдань. Катери «Фастів» і «Суми» мають стати очима та вухами на морі, які патрулюватимуть прибережну зону та здійснюватимуть протимінні операції.

Фото - Фейсбук Юлія Кабанова-Шпакович

92 запитів за 0,243