Фермер з Київщини вирощуватиме імбир

today 14.01.2021 query_builder 11:24 remove_red_eye 164 bookmarks Новини

Українці все частіше вирощують на своїх присадибних ділянках екзотичні рослини. І не лише у південних регіонах країни. Фермер з Київщини Юрій Осадчий, приміром, навчився вирощувати імбир, пише SEEDS.

Вже має перший досвід, але вже цього року планує засадити імбиром трохи землі у відкритому ґрунті.

«Тільки спробували перший рік. На пробу посадили трішки, у горщику, літрів на чотири-п’ять. Цього року думаю висадити у відкритому ґрунті десь сотку. Буду експериментувати. Це перший досвід», – каже Осадчий.

Фермер переконаний, що вирощувати імбир не складно: «Нічого особливого. Корінь розділили на частини і посадили у землю. Проросли росточки, які перетворилися у рослинку заввишки близько 60 см. Тим часом формувався корінь. Коли верхня частина посохла, витягли корінь на поверхню. От і все».

З одного корінця фермеру вдалося отримати близько кілограма імбиру. А те, що заморський корінь любить тепло – не вважає проблемою. Його фермерський досвід показав, що за літо в наших кліматичних умовах цілком реально виростити повноцінний урожай кореню імбиру.

«Я вирощую горіх чуфа понад 10 років. Він також теплолюбний, і нічого – все гаразд. У горішка чуфа вегетаційний період довший ніж у імбиру. Імбир росте від 3 до 6 місяців. У мене виріс за 3 місяці», – ділиться маленьким секретом Юрій.

А у теплицях вирощувати імбир доцільно хіба що для отримання врожаїв протягом всього року. Він же збирається вирощувати імбир без використання теплиці.

Чи вирощуватимуть в Україні екзотичну рослину і чи зможе вона стати перспективною культурою для невеликих фермерський господарств, Осадчий відповідає так: «Думаю зможе. Принаймні я це робитиму. Вже побачив, що це реально».

Фото із відкритих джерел

92 запитів за 0,241