ФОПи зможуть отримати соціальну допомогу на дітей

today 07.05.2020 query_builder 15:47 remove_red_eye 363 bookmarks Новини

Ілюстрація із відкритих джерел

Як повідомляє сайт Київської облдержадміністрації, Кабінет Міністрів України розпочинає реалізацію програми допомоги фізичним особам-підприємцям, які мають дітей до 10 років.

Претендувати на доплати можуть ФОПи, що належать до першої і другої групи платників єдиного податку. При цьому у них не повинно бути заборгованості по сплаті ЄСВ протягом року.

Така допомога надаватиметься на кожну дитину до досягнення нею 10-річного віку у розмірі встановленого прожиткового мінімуму для дітей відповідних вікових груп (до 6 років, держава виплачуватиме 1 779 грн, тим, хто має дитину від 6 до 10 років – 2 218 гривень). Вищезазначена допомога виплачуватиметься під час дії карантину та один місяць після дати його відміни.

Зазначимо, допомога не призначається дітям, які отримують компенсацію послуги “муніципальна няня”.

Отже, для призначення допомоги на дітей заявник має подати органу соціального захисту населення заяву з додатком у паперовій, або електронній формі. На заяву та документи, що подаються в електронній формі, накладається кваліфікований електронний підпис заявника.

У паперовій формі заявник подає такі документи:

• копії свідоцтв про народження дітей віком до 10 років;

• довідку з Пенсійного фонду України про сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (індивідуальні відомості про застраховану особу за формою ОК-7);

• копію документа, що підтверджує право на постійне проживання в Україні (для іноземця та особи без громадянства);

• копію рішення районної, районної у м. Києві та м.Севастополі - держадміністрації, виконавчого органу міської, районної у місті (у разі її утворення) ради, сільської, селищної, міської ради об’єднаної територіальної громади або суду про встановлення опіки (у разі здійснення опіки над дитиною).

В електронній формі заявник подає такі документи:

• фотокопії свідоцтв про народження дітей віком до 10 років або відомості про – свідоцтва про народження дітей (серія, номер, дата видачі, прізвище, ім’я та по батькові дитини, прізвище, ім’я та по батькові батьків);

• фотокопію довідки з Пенсійного фонду України про сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (індивідуальні відомості про застраховану особу за формою ОК-7);

• фотокопію документа, що підтверджує право на постійне проживання в Україні (для іноземця та особи без громадянства);

• фотокопію рішення районної, районної у м.Києві та м.Севастополі держадміністрації, виконавчого органу міської, районної у місті (у разі її утворення) ради, сільської, селищної, міської ради об’єднаної територіальної громади або суду про встановлення опіки (у разі здійснення опіки над дитиною).

За інформацією Департаменту соціального захисту населення КОДА

92 запитів за 0,234