Гатненський сільський голова намагається налагодити співпрацю з керівництвом садових товариств

today 18.02.2021 query_builder 11:35 remove_red_eye 200 bookmarks Новини

На території пристоличних районів розташовано дуже багато садових товариств, кооперативів, адже й місто поруч, і природа радує. Найчастіше сільські ради не знають, не відають, що відбувається за високими тинами цих СТ, адже правління не охоче йдуть на будь-яку співпрацю з керівництвом рад, виконкомами. Тож частенько всі відходи життєдіяльності людей, які там мешкають, потрапляють не на полігон ТПВ, а у найближчу лісопосадку, що провокує конфлікти з місцевими жителями. Новообраний голова Гатненської сільської ради Олександр Паламарчук вирішив налагодити діалог з керівництвом садових товариств, адже не секрет, що нині немало людей мешкають на дачах протягом року, а великий сніг додав проблем усім. А будь-які негаразди легше вирішувати спільними зусиллями.

Так 16 лютого відбулася нарада керівництва Гатненської сільської ради з представниками кооперативів та садових товариств.

Олександр Іванович озвучив найактуальніші питання на цей момент - вивіз сміття та прибирання снігу по вулицях СТ і кооперативів.

Зокрема, сільський голова запропонував головам правління кооперативів та садових товариств укласти угоди з комунальним підприємством Гатненської сільської ради: про вивіз сміття з урахуванням потреб мешканців, чітко визначивши необхідну кількість сміттєвих баків; сміттєвих пакетів; місце для встановлення сміттєвих баків.

Також є можливість укласти договори на чищення доріг від снігу, але керівники СТ повинні назвати загальний кілометраж доріг і визначити, які дороги чистити в першу чергу.

Також О. Паламарчук наголосив, що слід прибрати перешкоди на дорогах та встановити необхідні обмежувальні знаки.

Представники кооперативів та садових товариств з розумінням поставились до пропозицій сільського голови, тож будемо сподіватися, що це перший крок до взаємовигідної співпраці.

Подивіться інші записи

Зверніть увагу: планові відключення електроенергії у Бучі, Ворзелі, Гатному, Гостомелі, Обухові, Немішаєвому, Тетієві (10.05)

today 10.05.2021 remove_red_eye 236

Автотроща на Варшавській трасі – у результаті зіткнення авто лежить на даху (є відео)

today 08.05.2021 remove_red_eye 1622

Зверніть увагу: планові відключення електроенергії у Бучі, Вишневому, Ворзелі, Гвоздові, Гостомелі, Гурівщині, Ірпені, Забуччі, Малютянці, Михайлівці-Рубежівці, Мироцькому, Крюківщині, Обухові, Ходосівці, Хотові, Фастові (12.05)

today 12.05.2021 remove_red_eye 194

Готуйте парасольки – дощитиме майже щодня

today 17.05.2021 remove_red_eye 71

У Згурівці палав житловий будинок

today 15.04.2021 remove_red_eye 537

Зверніть увагу: планові відключення електроенергії у Білогородці, Боярці, Бучі, Вишневому, Віті-Поштовій, Ворзелі, Гатному, Гвоздові, Гнатівці, Ірпені, Малютянці, Михайлівці-Рубежівці, Коцюбинському, Круглику, Крюківщині, Неграшах, Новосілках, Обухові, Святопетрівському, Петропавлівській Борщагівці, Тарасівці, Фастові, Чайках, Шевченковому, Шпитьках, Юрівці (18.05)

today 18.05.2021 remove_red_eye 270

90 запитів за 0,302