Гатненський сільський голова намагається налагодити співпрацю з керівництвом садових товариств

today 18.02.2021 query_builder 11:35 remove_red_eye 239 bookmarks Новини

На території пристоличних районів розташовано дуже багато садових товариств, кооперативів, адже й місто поруч, і природа радує. Найчастіше сільські ради не знають, не відають, що відбувається за високими тинами цих СТ, адже правління не охоче йдуть на будь-яку співпрацю з керівництвом рад, виконкомами. Тож частенько всі відходи життєдіяльності людей, які там мешкають, потрапляють не на полігон ТПВ, а у найближчу лісопосадку, що провокує конфлікти з місцевими жителями. Новообраний голова Гатненської сільської ради Олександр Паламарчук вирішив налагодити діалог з керівництвом садових товариств, адже не секрет, що нині немало людей мешкають на дачах протягом року, а великий сніг додав проблем усім. А будь-які негаразди легше вирішувати спільними зусиллями.

Так 16 лютого відбулася нарада керівництва Гатненської сільської ради з представниками кооперативів та садових товариств.

Олександр Іванович озвучив найактуальніші питання на цей момент - вивіз сміття та прибирання снігу по вулицях СТ і кооперативів.

Зокрема, сільський голова запропонував головам правління кооперативів та садових товариств укласти угоди з комунальним підприємством Гатненської сільської ради: про вивіз сміття з урахуванням потреб мешканців, чітко визначивши необхідну кількість сміттєвих баків; сміттєвих пакетів; місце для встановлення сміттєвих баків.

Також є можливість укласти договори на чищення доріг від снігу, але керівники СТ повинні назвати загальний кілометраж доріг і визначити, які дороги чистити в першу чергу.

Також О. Паламарчук наголосив, що слід прибрати перешкоди на дорогах та встановити необхідні обмежувальні знаки.

Представники кооперативів та садових товариств з розумінням поставились до пропозицій сільського голови, тож будемо сподіватися, що це перший крок до взаємовигідної співпраці.

92 запитів за 0,217