Голосуй за своїх!

today 24.07.2019 query_builder 11:54 remove_red_eye 723 bookmarks Новини

Це гасло стало найбільш затребуваним під час парламентських перегонів, принаймні, в нашому Києво-Святошинському районі.

Хто його тільки не експлуатував. По 95-му ледь не з кожного біл-борду жителів округу вітав в доску СВІЙ Володимир Карплюк. Не гребував подібним закликом й інший РІДНИЙ кандидат - свободівець Олександр Кириченко. Утім, у протистоянні СВОЇХ та парашутистів, ірпінських та києво-святошинських перемогли - ЗЕлені. Не допомогли заклики підтримати СВОЇХ і кандидатам на 91-му окрузі. Хоча географічні вподобання тут прослідковувалися, як ніде.

Пояснювалося це особливостями округу, що об'єднав частину сіл Києво-Святошинського району, Макарівщину, Фастівщину та частково Сквирщину. Приміром, серед києво-святошинських виборців чітко прослідковувалася прихильність до рідних кандидатів. У трійці лідерів перегонів виборці Київсвяту, крім креатури Зеленського, зажадали бачити вихідців із рідного району.

Друге місце тут посів депутат Київської облради, аграрій та житель Шпитьок Давід Ерікян. Трійку лідерів замкнув Крюківщинський сільський голова Андрій Кріпак. Подібна тенденція прослідковувалася і на Фастівщині, де до фаворитів перегонів у цьому краї округу виборці зарахували мера Фастова пана Нетяжука та місцеву бізнес-леді Ларису Майсак.

Тобто можна припустити, що за умови зміни меж виборчого округу, які б більше відповідали кордонам одного району – у Своїх кандидатів можуть з'явитися шанси на перемогу. Наразі у новому парламенті інтереси виборців 91 округу представлятиме киянин пан Дунда, який отримав перемогу насамперед завдяки бренду "Слуги народу".

92 запитів за 0,270