Голова Київської ОДА пообіцяв, що у громадах колишнього Києво-Святошинського району наступного року здадуть в експлуатацію п’ять дитсадків

today 26.10.2021 query_builder 12:21 remove_red_eye 197 bookmarks Новини

У наступному році на Київщині завершать будівництво паралельно п’яти нових дитсадків. Усі проєкти реалізуються в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво», інформує Київська ОДА.

Про це сьогодні, 26 жовтня, розповів голова Київської облдержадміністрації Василь Володін.

«Київщина стрімко розбудовується. У нас збільшується кількість населення, адже попит оселитись в пристоличному регіоні залишається на високому рівні. Через це виникає гостра потреба в розширенні мережі дошкільних навчальних закладів. Вирішуємо цю проблему і наступного року завершимо реалізацію одразу п’яти проєктів. Працюємо над тим, щоб нові дитсадки з’явились як у містах, так і в селах нашого регіону», – зазначив очільник області.

Відтак у 2022 році здадуть в експлуатацію дитсадок на 180 місць у селі Бобриці, дитсадок для дітей із інвалідністю у Вишневому, заклад дошкільної освіти у Святопетрівському, другий корпус дитсадка «Червона шапочка» на 100 місць у Михайлівці-Рубежівці, а також дитячий садок на 280 місць у Гатному.

Фото - КОДА

92 запитів за 0,217