Голова ОДА передав громадам Київщини ще 26 шкільних автобусів

today 29.12.2020 query_builder 18:07 remove_red_eye 101 bookmarks Новини

Вчора, 28 грудня, на Київщині відбулася урочиста подія – голова облдержадміністрації Василь Володін передав 26 шкільних автобусів для навчальних закладів регіону. Завдяки цьому 1100 учнів області зможуть добиратись на навчання в зручних умовах

Про це інформує пресслужба Київської ОДА.

У Бориспіль завітали очільник Київської ОДА Василь Володін, його заступник Олег Торкунов, начальник департаменту освіти Жанна Осипенко. Також на заході були присутні секретар Бориспільської міської ради Владислав Байчас, в.о. голови Бориспільської РДА Руслан Дяченко, представники місцевого самоврядування громад регіону та керівники опорних навчальних закладів, яким і передали в урочистій обстановці нові транспортні засоби для перевезення школярів.

«На закупівлю шкільних автобусів в 2020 році було виділено майже 66 млн. грн. Це дуже значний ресурс. 20 млн. – з обласного бюджету, решта з державного. Впевнений, що такі пріоритети, як освіта, забезпечення транспортом школярів є правильними, ключовими для будь-якої влади. Тепер 1100 школярів зможуть зручно добиратися на навчання. Сьогодні 26 громад отримали свої автобуси, які розпочнуть возити дітей одразу після канікул», – розповів Василь Володін.

Всього в цьому році школи Київської області отримали 35 автобусів. Перші дев’ять передали громадам в листопаді.

«Переконаний, що ми маємо докладати всіх зусиль, щоб створювати комфортні умови для розвитку дітей. Це наш пріоритет і першочергове завдання. І в наступному році ми продовжимо розширення шкільного автобусного парку», – переконаний голова ОДА.

Керівники органів місцевого самоврядування висловили голові Київської ОДА вдячність за підтримку шкіл сільської місцевості.

Фото із мережі Інтернет

87 запитів за 0,174