Голова ОТГ та його заступник «погоріли» на хабарі

today 14.06.2021 query_builder 16:31 remove_red_eye 187 bookmarks Новини

Закінчено досудове розслідування у кримінальному провадженні відносно голови та заступника голови однієї з ОТГ Київщини за обвинуваченням у вчиненні корупційного злочину (ч. 4 ст. 368, ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 368 КК України), інформує пресслужба Київської обласної прокуратури.

Правоохоронці з’ясували, що голова територіальної громади разом із заступником одержали від двох представників місцевих комерційних структур неправомірну вигоду за сприяння у розв’язанні питання щодо виділення земельних ділянок загальною площею 12 га та підписання договорів їх оренди під будівництво та обслуговування багатоквартирних житлових будинків. Посадовці гарантували перемогу в аукціоні із продажу права оренди вказаних ділянок та сприяння у зменшенні їх оціночної вартості у понад 10 разів. Коштувала двом підприємцям ця «послуга» 700 тис грн та 25 тис доларів США відповідно.

Досудове розслідування у цьому кримінальному провадженні закінчено, обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду по суті.

Досудове розслідування здійснювалось слідчим управлінням ГУ НП в Київській області за оперативного супроводу ГУ СБУ у м. Києві та Київській області та управління стратегічних розслідувань в Київській області Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції України.

Фото із відкритих джерел

92 запитів за 0,258