Голова Верховної Ради Дмитро Разумков відвідав відкриття реконструйованого Софіївсько-Борщагівського навчально-виховного комплексу

today 01.09.2020 query_builder 17:51 remove_red_eye 170 bookmarks Новини

Прес-служба Апарату Верховної Ради УкраїниОпубліковано 01 вересня 2020, о 11:30

!

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков та голова парламентського Комітету з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак взяли участь у відкритті реконструйованого Софіївсько-Борщагівського навчально-виховного комплексу, інформує пресслужба Апарату Верховної Ради України.

“День знань - дуже зворушливе свято. Сьогодні 435 маленьких українців в цій школі йдуть до першого класу. Я бажаю кожному пройти цей шлях успішно, щоб ваші рідні завжди пишалися вами та раділи вашим досягненням, яких, я переконаний, буде безліч. Нехай у ваших серцях завжди буде сонячна погода, яка допомагатиме рухатися вперед, а ми - батьки, вчителі, держава - будемо допомагати та підтримувати”, - наголосив, звертаючись до школярів, Д. Разумков.

Голова ВР вручив Грамоту Верховної Ради України трудовому колективу закладу за вагомий внесок у розвиток вітчизняної освіти, впровадження сучасних методів навчання та значні успіхи у справі виховання української молоді.

Разумков переконаний, що реконструкція цієї школи є яскравим прикладом успішної децентралізації в Україні.

“Вдалося збільшити кількість учнів із приблизно 1400 до майже 2500, і це чудовий показник. Реконструкція проводилася коштом районного та місцевого бюджетів, однак гроші - це не головне. Головне - люди, які цими грошима будуть розпоряджатися. І кожен на своєму місці повинен пам’ятати, що все робиться для держави, а держава - це, в першу чергу, люди. І, мабуть, найголовнішою є та малеча, яка вже завтра буде майбутнім України”, - підкреслив очільник парламенту.

92 запитів за 0,218