Google відкриває дані про пересування жителів 131 країни світу

today 04.04.2020 query_builder 08:58 remove_red_eye 57 bookmarks Новини

Компанія Google з метою допомогти урядам різних країн перевірити, як люди дотримуються вимог дистанціювання на тлі поширення коронавірусу COVID-19, відкриє доступ до даних про пересування людей зі 131 країни світу, інформує Хмарочос.

Звіти про пересування користувачів розміщуватимуться на окремому веб-сайті, також показуватимуться «тенденції руху протягом часу за географічною ознакою».

«Тенденції» будуть показувати збільшення або зменшення кількості відвідин парків, магазинів, місця проживання та місця роботи, повідомляють у дописі Джен Фіцпатрік, директор компанії Google Maps, та очільник відділу охорони здоров’я Google Карен Десалво.

«Ця інформація може допомогти чиновникам зрозуміти зміни в пересуванні громадян, на основі яких можуть бути зроблені рекомендації щодо робочого часу або для інформування сервісів що надають послуги доставки», – повідомляє компанія.

У компанії наголошують, що використовуватимуться анонімні дані користувачів, що активували свою історію місцезнаходжень. Особисту інформацію, наприклад, контакти, не надаватимуться.

Уряди багатьох країн замовили електронний моніторинг руху своїх громадян з метою обмежити поширення коронавірусу. В Європі та США деякі технологічні фірми вже почали обмінюватися анонімними даними зі смартфонів для кращого контролю поширення спалахів захворювання.

Навіть Німеччина, що схильна до повної конфіденційності, розглядає можливість використання програм для смартфонів, що відслідковують місцезнаходження.

92 запитів за 0,238