Гороскоп на 13-19 березня для всіх знаків Зодіаку

today 13.03.2023 query_builder 08:01 remove_red_eye 92 bookmarks Новини

Тиждень від 13 до 19 березня 2023 року схожий на генеральну репетицію перед прем'єрою, тобто перед потужним стрибком уперед. Зберігайте активність та життєрадісність, адже позитивні події не забаряться.

ОВЕН

Можливі домовленості з кимось із друзів або з людьми, які займають важливе становище у суспільстві. Йтиметься про підвищення на посаді або про значне розширення повноважень. На роботі посилиться конкурентна боротьба та підступні інтриги колег. Стримуйте свої емоції та ретельно виконуйте свої обов'язки, щоб уникнути нарікань. Підприємцям варто звернути увагу на свій колектив, серед працівників є ненадійні люди. Займіться професійним навчанням своїх підлеглих.

ТЕЛЕЦЬ

Настав час здобути додаткову сучасну професію, особливо у сфері інформаційних технологій. Бізнесмени-початківці можуть розраховувати на вигідні угоди з партнерами з найближчого оточення, а також колегами з інших міст або країн. Наприкінці тижня можлива вдала поїздка та укладання перспективних домовленостей. А ось із грошима все залишиться на попередньому рівні. Дещо пізніше ваші зусилля обов'язково призведуть до фінансового прориву, тож працюйте на майбутнє.

БЛИЗНЯТА

Можливе напруження в родині через грошові витрати, питання про ремонт або зміну житла, а також конфлікти на ґрунті побутових витрат та великих покупок для дому. Імовірні дорогі покупки для дітей. Любовні почуття поки що скуті повсякденними турботами. Самотні, якщо не сидітимуть удома, вступлять у серйозні стосунки. І хоча для них у поточному періоді робота над усе, в особистому житті очікуються приємні моменти. Насамперед це поява нової людини, яка може зцілити розбите серце. Все станеться само собою в колі друзів, колег або в іншій невимушеній ситуації.

РАК

У Раків радість змінюватиметься сумом. Хтось із оточення розчарує чи змусить похвилюватися. Але це чудовий час для напруженої роботи. У другій половині місяця можуть справдитися ваші найсміливіші бажання. Особливо це стосується підприємців та самозайнятих. Бізнесмени можуть розраховувати на потужну підтримку впливових осіб, інвестиційні вливання заможних партнерів. У співробітників, які працюють за наймом, несподівано з'являються нові перспективи – багато хто змінить роботу на місце з комфортнішими умовами та кращою оплатою.

ЛЕВ

Левів долатимуть давні хронічні недуги. Виконуйте щодня невеликі фізичні вправи, частково перейдіть на вегетаріанське харчування. Фінансова ситуація вирівнюється. Якщо вам не вистачає грошей, подумайте, щоб монетизувати давнє хобі. Багато працівників отримають збільшення до зарплати. Можлива вдала ділова поїздка, зміцнення зв'язків із іноземними партнерами. Словом, професійне життя стабілізується. Оновлення торкнеться всіх сфер вашої діяльності. Розбіжності з опонентами, які були в минулому, матимуть цілком переборний вигляд.

ДІВА

Дівам варто виділити час на романтичну вечерю чи поїздку на природу з родиною. Тиждень принесе безліч турбот, пов'язаних із сімейними справами. Побут та щоденна рутина забирають багато сил, але ви зможете зберегти почуття. Ті пари, які давно зустрічаються, захочуть стати ще ближчими, тому ухвалять рішення почати жити під одним дахом. У багатьох Дів відновляться стосунки зі старими друзями та знайомими. Може прийти допомога від когось із колишніх друзів чи людей, які мають вплив. Це справедливо і щодо юридичних проблем.

ТЕРЕЗИ

Організм Терезів досить міцний, щоб протистояти хронічним та сезонним захворюванням. Повноцінне харчування та відмова від шкідливих звичок допоможе ще більше зміцнити роботу всіх органів та систем. Вам може пощастити зустріти цікаву людину в колі спільних знайомих, і є ймовірність, що вона стане вашою справжньою долею. Протягом тижня ви будете комунікабельними, привабливими, і це позначиться на особистих та ділових зв'язках. Вас скрізь прийматимуть з розкритими обіймами, і тільки від вас залежатиме, де, як і з ким ви волієте проводити свій час.

СКОРПІОН

Скорпіонам варто зайнятися розплутуванням найскладніших загадок, таємних інтриг та будь-якою аналітичною роботою. Ви відчуєте приплив сил і зможете вирішити більшість проблем, що накопичилися. Настав час об'єднуватись з іншими людьми, щоб відкрити свій бізнес чи запустити проєкт. Попросіть поради у професіоналів, допомога впливових друзів стане гарною підмогою у бізнесі. На роботі буде справжній завал, вас роздиратимуть на частини. Це непростий період, що вимагає максимальної концентрації уваги та сил. Можливо, настав час очистити свій колектив від тих, хто не готовий підтримати вас.

СТРІЛЕЦЬ

Стрільцям, обговорюючи умови співробітництва, слід чітко обумовлювати умови та зобов'язання, перед тим як укласти договір. Безробітні зможуть знайти цікаву роботу в Інтернеті, матимуть підтримку від держави. Начальникам та підприємцям рекомендується звернути увагу на підлеглих. І чим швидше це буде зроблено, тим міцнішими виявляться ваші позиції. Крім індивідуальних заробітків, можна розраховувати на прибуток від успішних операцій з нерухомістю, підтримку родичів. На основні потреби вистачатиме. Якщо у вас є хронічні захворювання чи просто щось турбує, не відкладайте лікування, запишіться на прийом до лікаря.

КОЗОРІГ

У Козорогів бурхливі сварки не вщухають. Наявні стосунки вимагають максимум уваги та особистих трансформацій. Кар'єрні амбіції, що зросли, можуть серйозно шкодити вашій близькості з партнером та розумінню. Велика ймовірність, що про себе нагадають колишні романтичні партнери, проте не варто піддаватися спокусі повернутися до тих взаємин. Найімовірніше, проблема, через яку ви розлучилися, нікуди не подінеться. Поїздки, заплановані цього тижня, складуться вдало, якщо перенесете їх у третю декаду березня.

ВОДОЛІЙ

У Водоліїв з'явиться добрий шанс втілити щось із задуманого в життя. Це той самий випадок, коли бажання та можливості збігаються. Настав час розширити свій бізнес і збільшити зону свого впливу. Партнерство із іноземними компаніями допоможе вийти на новий фінансовий рівень. Краще уникати великих витрат і не вкладати гроші в нові проєкти, не укладайте угоди. Для успіху зараз важливо чітко планувати та діяти, ретельно обмірковуючи кожен крок. Підробіток чи хобі принесуть додатковий фінансовий прибуток. Власникам своєї справи важливо рекламувати свій товар та послуги в Інтернеті.

РИБИ

Важливі зміни у житті Риб, на які ви недавно сподівалися, можуть стартувати саме зараз. Нехай результат не буде негайним – головне розпочати. У всіх справах цього тижня ви можете розраховувати на партнерів у справі – їхня допомога буде дієвою, і не лише моральною, а й матеріальною. З фінансами можливі проблеми – їх катастрофічно не вистачатиме, тому варто відмовитися від зайвих покупок. Можливе романтичне захоплення або запаморочливий роман, який стрімко розвиватиметься. Сімейні представники знака насолоджуватимуться ідилією та спокоєм у колі рідних. Намагайтеся більше часу проводити з родиною.

Фото з відкритих джерел

87 запитів за 0,169