Гороскоп на червень

today 10.06.2018 query_builder 06:43 remove_red_eye 907 bookmarks Таємні знання

ОВЕН

Для Овнів настає щасливий період життя. Будь-які труднощі оминатимуть їх. Ви зможете втілити найбожевільніші ідеї та задуми, тож поліпшуйте своє матеріальне та фінансове благополуччя. Бізнесменам слід провести модернізацію, переглянути кадрову політику. Проаналізуйте внесок кожного і проведіть ефективні ротації.

Одиноким Овнам варто спробувати змінити свій статус - обирайте з розумом і не ведіться виключно на яскраву зовнішність.

ТЕЛЕЦЬ

Тельцям не слід бездумно пускатися у всілякі авантюри. Кожен крок у червні треба продумати до дрібниць. Інакше ви ризикуєте потрапити під бюрократичний прес. Швидкість життєвих змін буде досить високою. Тельці не звикли до такого ритму життя, тому настрій погіршуватиметься. Але не зривайтеся на рідних. У червні щаститиме тим, хто працює в галузі науки або інженерії. Можливі гарні прибутки. Кошти можна витратити на задоволення. У особистому житті ви зможете налагодити контакти з протилежною статтю.

БЛИЗНЮКИ

Близнюки у червні не матимуть проблем. На вас очікує удача на професійному та підприємницькому теренах. Але сидіти, склавши руки, не можна. Треба подумати, які проекти принесуть успіх і фінансову винагороду. Залиште на потім малозначні справи. Пощастить Близнюкам, зайнятим на лікарській ниві - проявлений професіоналізм змусить начальство задуматися про ваше кар'єрне просування.

Найневдалішою сферою стануть відносини з друзями - вас спробують втягнути у конфлікт між двома дорогими людьми. Не беріть на себе роль арбітра, інакше когось втратите назавжди.

РАК

Раків чекає стабільність і спокій, але вам точно не буде нудно. Раки забезпечать собі безліч перемог, якщо зуміють проявити цілеспрямованість і наполегливість. На роботі вашим головним супротивником стане лінь. Скоро Раки вирушать у відпустку, однак слід завершити поточні справи.

Здоров'я Раків у цьому місяці не підведе. Але ось шлунку, який є слабким місцем цього знака, варто приділити підвищену увагу. Наповніть меню свіжими овочами, куштуйте горіхи і ягоди, якими багатий червень.

ЛЕВ

Левів чекає надзвичайно цікавий місяць, який буде насичений позитивними подіями і змінами.

На роботі Левам варто зменшити набрані раніше обороти, і розмірено виконувати поточні завдання. Декому з Левів робота більше не приноситиме задоволення. Обміркуйте це питання з усією ретельністю - можливо, треба рухатися далі.

Не будьте відвертими з родичами похилого віку на тему доходів. Рідні не зуміють зберегти у таємниці цю інформацію.

ДІВА

Дівам слід бути обережними - намагайтеся не потрапити під вплив особистості, здатної маніпулювати вашою свідомістю, добре подумайте, розпочинаючи нові проекти. Існує ризик загострити відносини з керівництвом. На любовному поприщі варто проявити максимальну обережність у словах і вчинках. Ваш коханий втомився терпляче зносити нападки, обумовлені поганим настроєм і робочими конфліктами. Настав час вирішити накопичені проблеми. Варто відвідати тренажерну залу. Також слід почати бігати вранці.

ТЕРЕЗИ

Терези можуть розраховувати на успіх у починаннях. Немає сенсу хапатися за все і відразу, ризикуючи не довести до логічного завершення розпочаті справи. Терезам, які вирішать впритул зайнятися кар'єрою, слід записатися на кілька тренінгів або вдосконалити навички спілкування на іноземних мовах. Якщо прийшли до висновку, що вам не вистачає грошей, пошукайте підзаробіток - основна робота не принесе додаткового доходу.

Самотні Терези будуть забезпечені максимальною увагою від представників протилежної статі.

СКОРПІОН

Скорпіони зможуть подолати будь-які перешкоди. Максимально реалізуються лікарі, інженери, фінансисти і працівники туристичної галузі. Є всі шанси, що вже до кінця червня ви заробите гроші, достатні для здійснення великої покупки або поїздки у відпустку. Головне - утриматися від спокуси розтринькати все на шопінг в період розпродажів.

Є підвищений ризик конфліктів з друзями і коханими. Ви і так не схильні до компромісів, а в червні ця риса посилиться ще більше. Не впадайте у відчай! Найкращою тактикою буде відхід у тінь - не ведіться на провокаційні питання, не вступайте в суперечки і не намагайтеся переробити близьких людей за вашим образом і подобою.

СТРІЛЕЦЬ

Стрільці реалізують практично все, що задумали. Єдина перешкода - їх природна лінь. Вам доведеться постаратися, щоб зміцнити своє кар'єрне положення. На реалізацію цієї мети доведеться кинути велику частину накопичених сил. Не хитруйте і не удавайтеся до нечесних методів, начальство висловить своє невдоволення, позбавивши вас премії.

В особистому житті Стрільцям потрібно запастися терпінням. Кохана людина підтримає вас в скрутну хвилину.

Самотні представники цього знака можуть розраховувати в червні на цікаві зустрічі.

КОЗЕРІГ

Козероги зможуть реалізувати всі професійні функції - сміливо беріться за нові проекти, щоб закласти базис для звершень у майбутньому. Але не варто покладатися лише на власні сили. Досвід і кваліфікація колег будуть доречними, тож залучайте їх до вирішення поставлених завдань, не забуваючи поділитися з ними і грошима.

У стосунках із коханою людиною в червні настане період затишшя.

Сварки і ревнощі обійдуть Козерогів стороною. Хтось із близьких друзів звернеться за фінансовою підтримкою. Не відмовляйте в цьому проханні - ви здатні видати невеликий кредит.

Привчіть себе неквапливо і корисно снідати, щоб мінімізувати проблеми зі шлунком.

ВОДОЛІЙ

У червні Водолії зможуть вирішити всі фінансові проблеми. Можливо, повернуть старі борги, про які ви вже забули. Водолії-фрілансери отримають кілька перспективних замовлень, віддача від яких буде радувати їх ще кілька років, причому справа не лише в грошах, а й у репутації - сарафанне радіо допоможе залучити нових клієнтів.

Щодо особистих відносин, то Водоліям світить довготривалий роман. Все складеться якнайкраще, якщо ви продемонструєте вроджену ораторську майстерність і свою безмежну чарівність.

Слід пройти профілактичний огляд, щоб завчасно виявити та локалізувати будь-які проблеми зі здоров'ям.

РИБИ

Рибам слід взяти відпустку хоча б на перші два тижні червня. Якщо ж такий варіант неможливий, намагайтеся тихенько займатися старими справами і звичними обов'язками, відклавши нові проекти. У червні не беріть кошти у борг.

Рибам щаститиме на любовному фронті, тому зосередьте свої зусилля саме в галузі особистого життя. Сімейні Риби в черговий раз зрозуміють, як їм пощастило з партнером. Для підтримки гармонії в парі вигадайте спільне хобі - так ви зможете проводити разом більше часу. Риби-одиначки не повинні відмовлятися від відряджень, можете зустріти людину, яка виявиться вельми привабливою партією.

92 запитів за 0,265