Гороскоп на листопад 2020

today 31.10.2020 query_builder 17:59 remove_red_eye 938 bookmarks Новини, Таємні знання

Овен

Овну для реалізації своїх амбітних планів слід скласти докладний бізнес-план.

У листопаді треба обачно розпоряджатися фінансами. Про свої подальші дії краще нікому не розповідати. Жінку-Овна першої декади чекають приємні переміни і навіть ймовірно вступ у шлюб, причому це заміжжя буде досить вигідне. Овнам другої декади доведеться багато рухатися, але вони будуть енергійні й у них вистачить часу на оздоровчі процедури.

Телець

Тельцям у листопаді варто зайнятися творчістю, ваш відеоблог стане популярним ви зможете написати книгу. У родинному житті у Тельця можливі конфлікти в сім’ї, тому слід прислухатися до порад мудрих людей, більше читайте, уникайте конфліктних ситуацій. Відносини Тельців краще складатимуться з інтелектуалами, ніж з обивателями і матеріалістами.

Період хороший для інвестування. Зміни можуть очікувати, якщо Тілець відправиться за кордон.

Близнюки

Життя Близнюків у листопаді буде досить буденним. Певні проблеми у професійному плані можуть виникнути у менеджерів, народжених у другій декаді.

Близнюків чекає романтика, але тільки у форматі стабільних відносин. Партнер подарує море емоцій. Особливо сильні почуття можливі в парі Близнюки-Терези. Якщо знак повітря самотній, то йому варто звернути увагу на залицяння Овна.

Рак

У Раків другої-третьої декади близькі любовні відносини можуть заглибитися і перерости в шлюбні узи.

Також Раки схильні до ведення бізнесу зі своїм коханим. Це дає жінкам-Ракам енергію, адже вони воліють отримувати добробут своєї сім’ї, ніж виражати себе у відносинах з суспільством.

У листопаді Ракам варто зайнятися викладанням, вихованням дітей, психологією, літературою.

Лев

Оцінка ззовні втратить для Левів сенс. Амбіціозність не прийде до Лева ззовні, у листопаді для нього найважливіше особистий комфорт, а тому бажання плідно працювати ослабне. Він може працювати на простій посаді, йому важливо, щоб робота була легкою і давала можливість відпочинку.

У чоловіків-Левів - романтичний настрій, вони із задоволенням читатимуть вірші і писатимуть любовні послання, можливо, жінки, які народилися під знаком Терези, викличуть у них глибокі почуття.

Діва

Успіх супроводжуватиме Дів, які за професією письменник, сценарист, режисер, оператор, фотограф. Фінансову підтримку можуть отримати Діви третьої декади від Скорпіона, Козерога або Стрільця.

Діти і організація їх дозвілля – це важлива сфера життя Діви, ймовірно, бездітним представникам знака захочеться зробити певні кроки, щоб мати дітей. Діви, які працюють у сфері навчання дітей, зможуть поліпшити свою фінансову ситуацію.

У листопаді у Дів зміцнюватимуться сімейні узи, але не з усіма знаками. Поліпшаться відносини Діви з Рибами, Водолієм.

Терези

Сімейні Терези у листопаді створюватимуть домашній затишок, у домі пануватиме гармонія, всі романтичні стосунки Терезів плавно просуватимуться до проживання на загальній території.

У професійному плані Терезам краще зайнятися роботою вдома і продажами нерухомості. Хоча будь-яка стабільна і планомірна діяльність дасть непоганий дохід. Самотні жінки-Терези привертатимуть увагу чоловічої статі, особливо Тільців, а чоловіків-Терезів очікують нераціональні витрати.

Скорпіон

Спокусити особу протилежної статі – основне бажання Скорпіонів у листопаді. Хоча не докладатиме для цього багато зусиль. Знаку води сподобається викликати пристрасть і почуття, і якщо він відчує, що навіть його пасивність діє чарівно й обранець «на гачку», то Скорпіон нічого не змінюватиме в особистому житті.

Він діятиме лише у випадку, коли відчує, що його чари не викликають симпатії протилежної статі.

У листопаді Скорпіона слава мотивує більше, ніж гроші. На вчинки чоловіка-Скорпіона надихнуть емоції його обраниці.

Стрілець

Для більшості Стрільців еротична складова життя не втратить актуальності. Романтичні пригоди очікуються з друзями протилежної статі, також Стрілець у листопаді схильний до зрад. Слід пам’ятати, що це найбільш невірний знак зодіаку.

Найбільш постійним буде Стрілець першої декади. Можливо, Стрільці-чоловіки полюблять активні види спорту, а Стрільці-жінки отримають увагу чоловіків- Овнів, ті спокусять їх в процесі заміських поїздок у романтичні місця. Стрільці-чоловіки будуть схильні піддатися чарам жінок-Терезів, з якими приємно спілкуватися на найрізноманітніші теми.

Козеріг

Зустрічі з друзями у листопаді будуть настільки приємні, що Козеріг не захоче відстоювати свою позицію і сперечатися, як він це робить досить часто. Він відчуватиме справді приємні почуття безумовної любові і прихильності. Для Козерога це цінний досвід етичного розвитку. Козероги у листопаді будуть харизматичні і привертатимуть увагу оточуючих. Варто демонструвати свій позитивний імідж. Гарні відносини з оточуючими можуть зробити Козерога зіркою соціальних мереж, що позитивно позначиться на його спробах розкрутки своєї діяльності.

Водолій

Водоліям у листопаді буде цікавий короткостроковий виїзд у самотнє покинуте місце, наприклад, монастирський скит.

Цей місяць сприятливий період для художників і письменників, які мріють подорожувати в пошуках натхнення. Закохані у Водоліїв, на жаль, не зрозуміють їх відстороненості.

У Водоліїв другої та третьої декад можуть вдало скластися відносини з Терезами, особливо якщо це однокурсник або іноземець. Також Водолії будуть раді Овнам і Скорпіонам. Знак повітря, незважаючи на копирсання в собі, не втратить працездатності.

Риби

Риби у листопаді проявлятимуть інтерес до сфери навчання, соціальної діяльності. З книг вони зможуть отримати багато корисної інформації. Але усамітнюватися не слід. Треба без сорому заряджатися увагою оточуючих.

Прекрасно складуться відносини у Риб із Тельцем, Терезами, Дівою, Близнюками, Стрільцем, Раком, Козерогом за умови взаємної щедрості.

Але найбільш надихаючими можуть стати відносини зі Скорпіоном, їх потенціал взаємодії зросте в процесі плідної співпраці.

Фото із сайту ЧЕline

92 запитів за 0,241