Гороскоп на листопад 2019

visibility583Гороскоп 2019 листопад, Таємні знання

Гороскоп на листопад 2019

roomГороскоп на листопад 2019 року

Овен

Овнам слід більше довіряти людям, не демонструвати природну впертість. Бо у листопаді можливі конфлікти на роботі і фінансові втрати. Хоча Овен вміє досягати успіху, але коли покаже свій професіоналізм у повній мірі. Доведеться докласти зусиль, щоб уникнути скандалу в родині. Сприймайте людей такими, які вони є, й на вас очікуватимуть приємні події – подорожі, відпочинок з родиною, великі покупки і романтичні знайомства.

Телець

Тельцю слід зайнятися собою. Особливо, якщо ви шукаєте другу половинку. Проявіть ініціативу й сміливість, відвідуйте вечірки та заходи, де може статися щаслива зустріч. Якщо у Тельця вже є сім’я, то варто знайти час на відвідування всією родиною театру чи цирку, а з літніми родичами слід просто поговорити по душах. Телець зможе подолати всі перешкоди, щоб нормалізувати професійну сферу і зрости духовно. Але не ризикуйте і не займайте великих грошей на тривалий термін.

Близнюки

У листопаді Близнюкам відкриті всі дороги, що ведуть до успіху і фінансового благополуччя. Більше спілкуйтеся і знайомтеся з людьми – все це принесе позитивні емоції. Можливе укладання вигідних контрактів. Але слід ставити перед собою лише реальні цілі, щоб уникнути розчарувань. Ви будете щирими і безкорисливими, що піде лише на користь. Хоча наявні кошти не варто бездумно тринькати, обережність у сфері фінансів не зайва. Довіряйте своїй інтуїції, щоб не наробити помилок.<

Рак

Чутливий Рак у листопаді намагатиметься все розставити по своїх місцях. У вас буде можливість підзаробити і познайомитися з впливовими людьми, які допоможуть наблизити благополуччя у фінансах і кар’єрі. Раку не слід брати кредит і позичати гроші у друзів. У сімейному житті у цей період ваше гасло - менше слів, а більше щирих вчинків. Тоді все буде гаразд. Будьте обережні – велика ймовірність травм. Подумайте про загартування організму напередодні зими

Лев

Самовпевнений Лев у листопаді найменше думатиме про роботу і кар’єру. Адже йому потрібне справжнє кохання. Будьте уважнішими до оточення й отримаєте бажане. Не будуйте пісочні замки, будьте реалістичнішими в особистому житті. Левам у цей період слід відповідальніше ставитись до роботи і проєктів, від виконання яких залежить подальша діяльність. Якщо запропонують нову посаду - погоджуйтесь. Треба подбати про здоров’я – пройдіть профілактичний огляд, їжте в міру, не нервуйте і зміцнюйте імунну систему.

Діва

На Дів чекає фінансове благополуччя і професійне зростання, якщо, звісно, вони не сидітимуть, склавши руки, а натхненно працюватимуть. Можливі легкі романи, без зобов’язань. Сімейні Діви-жінки дізнаються про темну сторону свого чоловіка, але зберігайте спокій, відверто поговоріть - і відносини з коханою людиною стануть у сто разів міцнішими і щирішими. Варто відмовитися від курінні і сісти на дієту, щоб зберегти здоров’я.

Терези

Терезам треба серйозно підійти до питань, що стосуються здоров’я. Не дозволяйте собі лінуватися, інакше запустите як свою привабливу зовнішність, так і фізичний стан. Якщо перед вами стоять досяжні цілі, намагайтеся реалізовувати їх. Частіше відвідуйте культурні заклади – театри, виставки, концерти. Тоді заведете чимало корисних і приємних знайомств. У фінансовій сфері все буде гаразд, якщо не даватимете в борг великих сум. Відносини з протилежною статтю будуть майже ідеальними, лише забуте про дрібні побутові проблеми.

Скорпіон

У листопаді Скорпіони думатимуть не лише про власне благополуччя, але намагатимуться поліпшити життя близьких людей. Можливий підробіток, що дозволить зібрати кошти на бажане придбання. Сімейному Скорпіону доведеться більше часу приділяти родичам і дітям, а жінка-Скорпіон може завагітніти. Якщо це довгоочікуваний сюрприз, то бережіть здоров’я і менше нервуйте. Самотні Скорпіони можливо зустрінуть людину, яку полюблять всією душею і серцем. Загартовуйте організм, а якщо виникнуть проблеми зі здоров’ям, то негайно звертайтеся до лікаря.

Стрілець

Стрільцям у листопаді краще відмовитися від авантюр і фінансових ризиків, бо це може призвести до фінансового краху. Ліпше візьміть відпустку і вирушайте відпочивати. Можливі успіхи у професійній сфері. У особистому житті все гаразд, тому не варто нагнітати обстановку в оселі. Самотні Стрільці у листопаді зустрінуть людину, в яку безмежно закохаються. Відмовтеся від перекусів на бігу, що часто призводить до захворювань шлунку.

Козеріг

У Козерогів намічаються фінансові успіхи і раптове підвищення по службі. Спілкування з впливовими і досвідченими в бізнесі людьми принесуть реальні результати. Козеріг теж може вирішити зайнятися підприємництвом, знайде собі гідних партнерів. Але варто стримувати емоції навіть у найскладніших ситуаціях. У амурних справах Козерогові захочеться, щоб обранець у всьому його слухався. Отже, шукайте компроміс.

Водолій

До Водоліїв у листопаді приїдуть далекі родичі, тому чимало часу ви проведете у колі сім’ї - встигнете й відпочити, й намітити плани на найближче майбутнє. Уникайте суперечок із літніми членами родини. Зміцнюйте довіру в родині, щоб унеможливити конфлікти. Самотнім Водоліям треба бути обачними, хтось хоче ваші гроші, а не ваше кохання. У листопаді Водоліям доведеться боротися із заздрісниками і конкурентами. З керівництвом у цей період краще не конфліктувати.

Риби

Рибам у листопаді доведеться активізуватися, щоб вирішити всі нагальні питання, що стосуються фінансів та роботи. Ситуацію стабілізує раптовий прибуток. У середині місяця можливий вигідний контракт із західними партнерами. Не відмовляйтеся, навіть якщо морально поки не готові до кардинальних змін. Дехто з Риб у листопаді поїде в іншу країну працювати або на ПМЖ. Там їх чекає зустріч з коханою людиною і можливий офіційний шлюб.