Гороскоп на вересень

today 08.09.2019 query_builder 16:33 remove_red_eye 1212 bookmarks Таємні знання

ОВЕН

Овнам у першій половині вересня слід спробувати доробити всі важливі справи. А ось нові проекти ліпше розпочинати у двадцятих числах місяця. 23-26 вересня велика спокуса може привести до величезного обману. Тому будьте обережні в своїх бажаннях. 27 і 28 вересня - вдалі дні для вирішення особистих питань. А ось 29 і 30 вересня треба напружитися на роботі - це принесе відчутні дивіденди.

Телець

Будьте пильні у перші дні осені, не залишайте без уваги свої гаманці, добре ховайте гроші і коштовності, автомобілі ліпше паркувати на оплачуваній стоянці. В середині місяця варто зайнятися творчістю. Це принесе вам як моральне, так і матеріальне задоволення. Подумайте над тим, як поліпшити свій імідж. А ось складні життєві питання залиште на останню неділю вересня.

Близнюки

Вересень - не найкращий місяць для Близнюків. Можливі помилки, невдалі покупки з 2 по 8 вересня, тому нові придбання, фінансові операції і знайомства краще відкласти на потім. З 9 по 15 вересня не експериментуйте з новими медпрепаратами, бережіть здоров'я. Не сприятливий цей період і для діагностики - велика ймовірність прикрої лікарської помилки. У другій половині місяця частіше спілкуйтесь із дітьми - вони щось приховують або недоговорюють.

Рак

З 1 по 8 вересня Раки будуть вкрай не уважні, перебуватимуть на своїй хвилі, а тому губитимуть мобільні телефони, гроші, документи і таке інше. Тому краще в цей період залишати все цінне вдома. Можливі певні непорозуміння в родині, які можуть призвести до розірвання багатолітніх стосунків. Не гарячкуйте, поставте себе на місце партнера й спробуйте залагодити конфлікт. З 23 по 30 вересня зверніть увагу на власне здоров'я, бо можливе невелике нездужання, яке тимчасово змусить змінити ваші плани.

Лев

На початку вересня Левів спробує обворожити людина, яка не відрізняється особливою вірністю. Тому будьте обережні й незважаючи на закоханість, працюйте, не жаліючи сил, бо з 9 по 15 вересня можлива реорганізація фірми, під час якої керівництво позбудеться певної кількості працівників, які не демонструють наполегливості у роботі й не підвищують свій рівень. Наприкінці місяця відвідайте салон краси - вам не завадить зміна іміджу.

Терези

Із 2 по 8 вересня зірки перевірятимуть представників знака Терези на міцність. Будьте оптимістами - все поступово владнається і до середини місяця ви знову повірите у власні сили. З 9 по 15 вам доведеться піклуватися про літню або хвору людину. З 23 по 29 вересня на вас чекають непередбачені витрати на медицину, різного роду страховки або ремонтні роботи. В останніх числах місяця є ризик посваритися з близькими людьми. Якщо відчуєте, що пристрасті загострюються, відвідайте подругу чи друга.

Скорпіон

Із 1 по 8 вересня у Скорпіонів буде войовничий настрій, але, щоб досягнути успіху у справах, варто уникати суперечок і прямого тиску, адже можете зіткнутися із неймовірною протидією. З 9 по 15 вересня багато Скорпіонів зроблять для себе несподівані відкриття. Однак не всі вони вас порадують. З 16 по 22 вересня не займайтеся операціями з нерухомістю, бо згодом з'ясується, що вони невигідні або незаконні. Останній тиждень місяця принесе вам спокій і радість.

Стрілець

Початок осені виявиться вдалим не для всіх Стрільців. Молодим представникам цього знака буде складніше, ніж тим, кому за сорок. Адже молоді з 2 по 8 вересня можуть втратити хорошого друга через дріб'язкову сварку, а з 9 по 15 втратити велику суму грошей. А ось зрілі Стрільці радітимуть вдалому збігу обставин. Найбільш плідним для всіх вікових груп виявиться період з 16 по 30 вересня.

Козеріг

З 2 по 9 вересня Козерогам слід брати бика за роги. У цей період все залежатиме лише від вас. Є потреба у нових знайомствах - вирушайте в подорож, хочете змінити роботу - відвідайте кадрове агентство. Але реєструвати шлюб у цей час не варто, бо відносини з коханою людиною можуть зіпсуватися. У середині місяця контролюйте свій настрій, не говоріть зайвого, щоб когось не образити. З 23 по 30 вересня не ризикуйте, залиште на потім заняття екстремальними видами спорту.

Водолій

Все задумане і заплановане Водоліями з 2 по 8 вересня дасть відмінний результат. А вже з 9 по 15 вересня краще не братися за важливі справи - надії не справдяться. 16 вересня краще провести в колі друзів, інакше самотність затягнеться. З 17 по 22 вересня не експериментуйте із законодавством і нормативними документами, бо будь-який, навіть незначний відступ від правил, може призвести до втрати репутації і коштів. Наприкінці вересня прислухайтеся до слів коханої людини і пам'ятайте - найважливіше вона скаже "між іншим".

Риби

Рибам варто не витрачати кошти на непотрібні покупки 1 вересня. У період з 2 по 8 вересня будьте стриманішими у розмовах з колегами, родичами, приятелями, не грубіть їм, ретельно зважуйте кожне слово. З 16 по 22 вересня спробуйте втекти від проблем - поїдьте кудись відпочити. Після повернення виявиться, що складна ситуація благополучно вирішилася. В останні дні вересня можливі всілякі провокації з боку знайомих - уникайте їх.

90 запитів за 0,221