Хлопчик із Хотова втік з Васильківської лікарні

today 21.05.2026 query_builder 19:13 remove_red_eye 843 bookmarks Новини

Сьогодні, 21 травня, близько 8:00 до поліції надійшло повідомлення про те, що з дитячого відділення Васильківської лікарні пішов хлопчик.

До розшуків дитини оперативно залучили правоохоронців, були орієнтовані підрозділи поліції Київщини, зокрема особовий склад Обухівського районного управління поліції, а також небайдужі громадяни.

Хлопчика вдалося досить оперативно розшукати.

На щастя, жертвою злочину підліток не став, інформує Поліція Київщини.

Його знайшли працівники превенції в селі Хотів та доправили додому. Наразі правоохоронці зʼясовують причини зникнення.

Фото - Поліція Київщини

87 запитів за 0,137