Сьогодні, 21 травня, близько 8:00 до поліції надійшло повідомлення про те, що з дитячого відділення Васильківської лікарні пішов хлопчик.
До розшуків дитини оперативно залучили правоохоронців, були орієнтовані підрозділи поліції Київщини, зокрема особовий склад Обухівського районного управління поліції, а також небайдужі громадяни.
Хлопчика вдалося досить оперативно розшукати.
На щастя, жертвою злочину підліток не став, інформує Поліція Київщини.
Його знайшли працівники превенції в селі Хотів та доправили додому. Наразі правоохоронці зʼясовують причини зникнення.
Фото - Поліція Київщини



