Хочете очолити РДА? Беріть участь у конкурсі

today 19.08.2019 query_builder 12:52 remove_red_eye 373 bookmarks Новини

Якщо ви маєте вищу освіту, вмієте ефективно керувати людьми, не боїтеся телекамер та жорстких запитань невгамовних журналістів, вмієте працювати з великим потоком інформації, негативно ставитеся до корупції, то голова Київської ОДА Михайло Бно-Айріян запрошує вас взяти участь у прозорому відкритому конкурсі на заміщення вакантних посад голів районних державних адміністрацій.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

Це повинна бути людину, яка готова взяти на себе відповідальність за діяльність кожного підрозділу РДА.

Основне завдання — налагодження всіх процесів у підпорядкованих органах, службах та комісіях, забезпечення, розвиток і вдосконалення району.

Основні функції голови райдержадміністрації: здійснювати безпосереднє керівництво адміністрацією; організовувати роботу по виконанню та дотриманню положень Конституції України та законів України; призначати на посади та звільняти з посад керівників підпорядкованих структурних підрозділів; організовувати розроблення проектів бюджету та програм соціально-економічного розвитку; забезпечувати реалізацію державної політики в правовій сфері; представляти РДА у відносинах з іншими органами.

Триває пошук сильних управлінців, які мають досвід роботи на керівних посадах не менше 5 років, професіоналів, котрим не байдуже майбутнє нашої країни.

92 запитів за 0,257