Хороший засіб профілактики – чай з шипшини

today 05.01.2022 query_builder 13:14 remove_red_eye 153 bookmarks Новини

У цього чаю м’який, квітковий і кислуватий смак, який в міру солодкий. Якщо регулярно вживати чай з шипшини, то ваш імунітет стане значно міцніше, пише Magazin Novosti. У цього напою є ще цілий ряд переваг, тому поспішіть заварити його прямо сьогодні.

Шипшина дуже корисна для здоров’я і, зокрема, покращує імунітет, зміцнює серце, допомагає знижувати вагу і бореться зі старінням шкіри.

Антиоксиданти - це речовини, що захищають клітини від шкоди, яку їм завдають так звані вільні радикали. Вживання їжі та напоїв багатих антиоксидантами може захистити від багатьох хронічних захворювань. У ході одного дослідження, присвяченого вмісту антиоксидантів в шести екстрактах фруктів, з’ясувалося, що у шипшини їх найбільше.

Вченими встановлено, що в екстракті шипшини міститься багато поліфенолів, каротиноїдів і вітаміну C і E. Всі вони є потужними антиоксидантами.

Одна з найбільш вражаючих властивостей шипшини – це високий вміст вітаміну С. Як з’ясувалося, в шипшині більше вітаміну С, ніж у всіх інших фруктах і овочах. Вітамін С надзвичайно корисний для нашої імунної системи і, зокрема, стимулює вироблення білих кров’яних тілець, лімфоцитів, які захищають наше тіло від інфекцій, допомагаючи нашій шкірі захищатися від зовнішніх патогенів.

Через високий вміст антиоксидантів чай з шипшини корисний для серця. Адже існує зв’язок між рівнем вітаміну С і ризиком серцево-судинних захворювань. Також шипшина багата флавоноїдами. Вчені встановили, що ці антиоксиданти знижують кров’яний тиск у людей, які страждають гіпертонією, і покращують кровотік в серці.

У чаї з шипшини виявлено високий вміст сполук з протизапальною дією, в тому числі поліфенолів і галактоліпідів. Галактоліпіди – основні типи жирів в клітинних мембранах. Вони мають протизапальні властивості і здатні знімати біль в суглобах.

Фото з відкритих джерел

92 запитів за 0,203