Хто фінансуватиме будівництво шляхопроводів у Боярці та Вишневому

today 15.06.2020 query_builder 07:11 remove_red_eye 290 bookmarks Новини

Днями заступник голови Київської ОДА А. Лісовик взяв участь в онлайн-нараді під головуванням першого заступника міністра інфраструктури України Дмитра Абрамовича. Обговорювалося питання будівництва шляхопроводів (тунелів) на перетині із залізничними коліями у Боярці та Вишневому.

Про це повідомляє пресслужба КОДА.

Андрій Лісовик підкреслив: «Будівництво шляхопроводу у Вишневому і Боярці значно вплине на безпеку дорожнього руху для всіх його учасників та зменшить час пересування транспортних засобів біля залізничного переїзду, зокрема, спецавтотранспорту. Наразі Київська облдержадміністрація здійснює ремонт доріг виключно за кошти субвенції з державного місцевим бюджетам на підставі затвердженого переліку об’єктів реконструкції, капітального та поточного ремонтів. Проте, фінансування заходів за рахунок коштів Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року є одним із шляхів вирішення даного питання».

Учасники наради доповіли про можливість будівництва шляхопроводів, запропонованих АТ «Укрзалізниця», за рахунок коштів субвенції з державного місцевим бюджетам та за рахунок коштів Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року, а також можливість реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах. Обласна держадміністрація та органи місцевого самоврядування висловили власні позиції щодо будівництва цих шляхопроводів.

87 запитів за 0,173