Хто харчуватиметься безкоштовно у школах Білогородської сільради?

today 30.01.2021 query_builder 14:49 remove_red_eye 825 bookmarks Новини

На останній позачерговій сесії Білогородської сільської ради 22 січня ухвалено рішення № 136 «Про організацію харчування та встановлення вартості харчування на 2021 рік у закладах загальної середньої освіти Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області».

Цим документом встановлено вартість сніданку в межах 20 грн. на 1 дитину (одноразово за день) у закладах загальної середньої освіти Білогородської сільської ради з 01 лютого цього року, за рахунок коштів місцевого бюджету в межах кошторисних призначень, для таких категорій учнів:

- учнів пільгових категорій, зокрема, учнів із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою і виховуються в сім’ях;

- учнів з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних та інклюзивних класах (групах);

- учнів з малозабезпечених сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»;

- учнів, які мають статус дитини-інваліда;

- учнів, батьки яких є працівниками органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків;

- учнів, батьки яких брали участь у операції об’єднаних сил та отримали статус учасника бойових дій, або інваліда війни, або учасника війни;

- учнів з числа внутрішньо переміщених осіб чи дітей, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів;

- учнів з числа осіб, один із батьків яких загинув (пропав безвісти), помер під час захисту незалежності та суверенітету України.

Згідно рішення вартість сніданку у школах Білогородської сільради з 01 лютого встановлюється в межах – 20 грн. на 1 дитину для учнів 1-11 класів (за заявою батьків), з них 50% компенсують батьки на розрахунковий рахунок закладу освіти.

Вартість обіду у ЗОШ Білогородської сільської ради становить 30,00 грн на одного учня за рахунок батьківських коштів.

Передбачено, що оплату за харчування учнів, працівників закладів освіти, що не підлягають безоплатному гарячому харчуванню за рахунок бюджетних коштів, слід здійснювати за безготівковим розрахунком, зокрема за допомогою електронного платіжного засобу (платіжної картки).

Керівники закладів загальної середньої освіти за рішенням педагогічної ради повинні звільняти від плати за харчування учнів пільгових категорій.

ВІДЕО СЕСІЇ

Фото із відкритих джерел

Подивіться інші записи

Патрульні Київщини завітали до мешканців сіл Юрівка та Віта-Поштова (великий фотозвіт)

today 05.06.2021 remove_red_eye 198

Голова ОТГ та його заступник «погоріли» на хабарі

today 14.06.2021 remove_red_eye 152

Дует спритників-крадіїв, які спустошували баки вантажівок, затримали на Київщині. Як промишляли зловмисники з Броварів та Києва (є відео)

today 16.05.2021 remove_red_eye 410

Зверніть увагу: планові відключення електроенергії у Боярці, Бучі, Гатному, Гвоздові, Гореничах, Гурівщині, Лісному, Личанці, Луці, Милій, Мироцькому, Мрії, Кременищах, Обухові, Святопетрівському, Стоянці, Софіївській та Петропавлівській Борщагівках, Хотові, Чайках, Шевченковому, Шпитьках, Юрівці (02.06)

today 02.06.2021 remove_red_eye 31

Зверніть увагу: планові відключення електроенергії у Білогородці, Бобриці, Боярці, Бучі, Віті-Поштовій, Вишневому, Гатному, Гореничах, Забір’ї, Ірпені, Малютянці, Мироцькому, Капітанівці, Кременищах, Крюківщині, Обухові, Новому, Новосілках, Стоянці, Софіївській та Петропавлівській Борщагівках, Тарасовці, Ходосівці, Хотові, Шевченковому, Шпитьках, Фастові (04.06)

today 04.06.2021 remove_red_eye 442

Судитимуть 19-річного юнака, який замовив вбивство свого батька на Бориспільщині

today 11.06.2021 remove_red_eye 727

92 запитів за 0,213