Хто найщасливіший?

today 26.07.2020 query_builder 12:09 remove_red_eye 127 bookmarks Новини

Дослідники з Університету штату Мічиган провели одне з перших досліджень такого роду, щоб визначити кількість щастя одружених, колишніх одружених і неодружених людей у кінці їхнього життя.

У роботі, опублікованій в журналі «Позитивна психологія» (Positive Psychology), вивчалися історії взаємин 7532 людей у віці від 18 до 60 років, щоб визначити, хто з них виявився найщасливішим у кінці свого життя, пише Change з посиланням на maximum.fm

«Люди часто думають, що їм потрібно бути одруженими, щоб бути щасливими, тому ми ставили питання: «Чи потрібно людям бути у стосунках, щоб бути щасливими? Чи означає життя на самоті нещастя?», – розповів доцент кафедри психології МДУ Вільям Чопик, співавтор статті.

Однак будувати своє щастя на тому, щоб бути одруженим, не є правильною метою.

«Ми були здивовані, виявивши, що самотні люди протягом усього життя і ті, у кого були різні історії стосунків, не відрізнялися один від одного в тому, наскільки вони щасливі. Це свідчить про те, що ті, хто «кохав і втратив», так само щасливі в кінці життя, як і ті, хто «ніколи не кохав узагалі», – підкреслили науковці.

Головний висновок експертів: люди, безумовно, можуть бути нещасні в стосунках, а самотні люди отримують задоволення від інших речей їх життя: дружби, хобі та роботи. Просто насолоджуйтесь тим, що маєте та не зациклюйтесь на тому, що щось має зробити вас щасливими.

Ілюстрація - the-village.com.ua/

90 запитів за 0,235