Визначено партії, які провели найбільше депутатів до обласних рад

today 04.11.2020 query_builder 09:30 remove_red_eye 492 bookmarks Новини

За попередніми даними, визначено партії, які провели найбільше депутатів до обласних рад. Картина доволі строката, іноді непередбачувана. Приміром, пропрезидентська партія «Слуга народу» перемогла у Дніпропетровській, Житомирській, Сумській та Чернівецькій областях.

Південні області, як завжди, проголосували за проросійську «Опозиційну платформу – За життя». Ні анексія Криму, ні окупація Донбасу нічому не вчать населення Миколаївської, Запорізької, Одеської, Херсонської областей.

Дещо здивував результат «Європейської солідарності». Особливо перемога у Львівській області, де величезний авторитет має партія мера Андрія Садового «Самопоміч», та на Тернопільщині, де здала позиції «Свобода». Також «ЄС» перемогла на Рівненщині та Київщині.

Натомість партія Олега Тягнибока взяла лише один регіон – Івано-франківську область.

Здала позиції й «Батьківщина» Юлії Тимошенко – Кіровоградщина, як заспокійлива пігулка на тлі поразки в інших областях.

Можна сказати спрацював проєкт Ігоря Коломойського «За майбутнє». Ця партія виграла вибори в Хмельницькій та Волинській областях.

У багатьох областях перемогли містечкові партії: на Черкащині – «Черкащани», на Чернігівщині – «Рідний дім», на Харківщині – «Блок Кернеса», на Вінниччині – «Українська стратегія Гройсмана», в Закарпатській області – «Рідне Закарпаття».

Мабуть, нашим політикам, партійним вождям слід задуматися й переходити від політичних гасел до економічної стратегії, яка витягне Україну з прірви.

92 запитів за 0,240