Хто вони – новообрані депутати Гатненської громади?

today 29.10.2020 query_builder 14:25 remove_red_eye 504 bookmarks Новини

Серед 22 новообраних депутатів Гатненської сільської ради 15 були депутатами попереднього скликання, а Дмитро Шульган очолював Віто-Поштову сільську раду. Лише шість осіб не мають досвіду роботи в органах місцевого самоврядування.

Це і не дивно, кандидати не мали змогу провести повноцінну кампанію, завадив коронавірус, тому виборці обирали людей знаних, які запам’яталися їм якимись добрими справами, що сприяли розвитку сіл громади.

Серед депутатів директор комунального господарства "Віта" Віталій Войнаровський, головний бухгалтер цього підприємства Людмила Січкаренко, голова Дмитро Шульган, директор МКП "Гатне" Сергій Пилипенко.

До речі, всі депутати - самовисуванці, що ще раз підтверджує, що всеукраїнські партії проводять певну роботу в містах, не надаючи належної уваги селам, створенню партійних осередків у сільській місцевості.

Найстаршим депутатом ради став директор ТОВ «Постачбудспецмонтаж» Петро Пекарський, 1958 року народження, наймолодшим - слідчий Чабанівського відділення поліції гатненець Віктор Поштаренко, 1986 року народження.

Серед депутатів троє приватних підприємців: Павло Бобруйко, Вадим Вахненко, Володимир Онищук, чотири директора підприємств різної форми власності, двоє знаних у Гатному активістів – Олексій Загорський та Надія Майбогіна (ЖК "Family"), а також двоє тимчасово не працюючих.

Як бачимо, зібралися люди досвідчені, які мають досвід роботи у різних сферах, що дуже важливо, в органах самоврядування. Будемо сподіватися, що разом із головою ОТГ Олександром Паламарчуком вони сприятимуть створенню процвітаючої громади, яка успішно розвиватиметься.

92 запитів за 0,223