Хто замість Степанова?

today 17.11.2020 query_builder 08:13 remove_red_eye 148 bookmarks Новини

В Офісі президента України Володимира Зеленського, а також у Кабміні вже погодили відставку чинного міністра охорони здоров’я Максима Степанова.

Як розповів народний депутат Ярослав Железняк, той пішов на самоізоляцію після того, як не зміг знайти голоси на свою підтримку серед колег, повідомляє ВВС-ССNN.COM

Про те, що у владних кабінетах дійшли консенсусу щодо звільнення Максима Степанова, розповів депутат від партії “Голос” Ярослав Железняк, а також волонтерка Оксана Сухорукова, яка 13 листопада брала участь у нараді в Офісі президента України.

Депутат розповів, що у п’ятницю, 13 листопада, в уряді підписали документ, яким розпочато процес звільнення міністра. Тож він почав екстрено шукати голоси проти власної відставки.

Коли Степанов дізнався, що голоси на його звільнення вже є, так ще й запасом, він пішов “на лікарняний, розповів Я. Железняк.

До речі, у своєму пості ні прізвища міністра, ні назву міністерства, яке той очолює, народний депутат не називає, та підказка про лікарняний з 13 листопада більш ніж чітко вказує саме на М. Степанова.

Крім того, 13 листопада в Офісі Президента України провели зустріч з волонтерами, аби обговорити питання коронавірусу в Україні. Зокрема, радилися щодо того, як бути далі.

Оксана Сухорукова, яка була однією з учасниць зустрічі, переконана, що доведеться вводити жорсткий локдаун, бодай ненадовго.

“На жаль, швидкого, простого і красивого виходу з ситуації немає. Карантин вихідного дня не допоможе. Все одно доведеться запроваджувати локдаун. Питання часу і кількості смертей в муках.

І поки іде боротьба за крісло міністра охорони здоров’я (а вона іде, уявляєте), поки ідуть перемовини за голоси, за кандидатури від різних політсил, люди задихаються в лікарнях”, – заявила волонтерка.

За її словами, на той момент, коли волонтери були в ОП, рішення про звільнення Максима Степанова, вже було схвалене.

Наостанок зауважимо, що остаточне рішення про звільнення члена Кабміну схвалює Верховна Рада України, а відповідного законопроєкту на сайті парламенту на момент публікації цієї новини ще немає.

Фото: Мінздрав/facebook

92 запитів за 0,276