Ініційовано громадське обговорення щодо перейменування однієї з вулиць у Забір’ї на честь Володимира Бєлова

today 17.06.2021 query_builder 14:18 remove_red_eye 169 bookmarks Новини

Сьогодні відбулася чергова сесія Боярської міськради.

Насамперед слід зазначити, що змінився персональний склад виконкому Боярської міськради. Заступницею міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради стала Мар’яна Зав’ялова.

Міськрада виділила разову матеріальну допомогу 100 тисяч гривень близьким загиблого учасника АТО/ООС Володимира Бєлова. Мер Боярської тергромади Олександр Зарубін ініціював громадське обговорення щодо перейменування однієї з вулиць у Забір'ї на честь загиблого героя. Про це інформує на своїй сторінці у фейсбук Боярський міський голова О. Зарубін.

Переважна більшість питань порядку денного стосувалася впорядкування різних податкових та орендних ставок. Зокрема, встановлено величини єдиного податку на території громади на 2022 рік. Для першої групи платників єдиного податку це 10% від прожиткового мінімуму працездатної особи, а для другої групи платників ставка становить 17% від розміру мінімальної заробітної плати.

Також для території Боярської територіальної громади встановлено ставки та пільги зі сплати земельного податку на 2022 рік, мінімальну вартість щомісячної оренди нерухомості та податків на нерухоме майно відмінне від земельних ділянок та ставку туристичного збору.

Податки на нерухоме майно у вигляді будівель та споруд знижено до 0,5% для фізичних осіб та 0,7% для юридичних осіб. Це дещо послабить податкове навантаження на підприємців у нинішніх складних економічних умовах.

А ще Боярська влада ухвалила рішення про створення опорного закладу освіти в селі Забір‘я «Забірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Боярської міської ради та його філій. Відповідно, школи у Княжичах та Дзвінковому буде реорганізовано.

Затверджено Програму участі в організації та фінансуванні капітальних ремонтів житлових багатоповерхових будинків на 2021 рік та комплексну Програму розвитку та функціонування системи освіти Боярської міської територіальної громади на 2021-2023 роки. Розглянуто велику кількість архітектурних та земельних питань.

Фото - сторінка у фейсбук Боярської міської ради

92 запитів за 0,237