Із окупованих територій на Київщині вдалося вивезти 100 тисяч осіб

today 30.03.2022 query_builder 14:52 remove_red_eye 279 bookmarks Новини

Начальник поліції Київщини Андрій Нєбитов нещодавно відвідав звільнені від агресора села Броварського р-ну. Лук’янівка та Рудницьке Баришівської ТГ тривалий час знаходились в окупації ворога - і мирне населення зазнавало значних утисків від російських загарбників, інформує поліція Київської області.

Днями "ці два населених пункти були звільнено Збройними силами України. Ми побачили ефективні результати діяльності наших військових. У селах лежить знищена техніка супротивника, танки, БМП, які розбиті вщент. Але попереду ще багато роботи, в тому числі для вибухотехніків, адже на території сіл лишились нерозірвані міни та боєприпаси ворога» - розповів Андрій Нєбитов.

Андрій Нєбитов відмітив, що сільські голови обох сіл знаходяться на місцях і зі своїми людьми організовують роботу, безпеку і можливий побут для людей, які залишились у зоні бойових дій.

Водночас начальник поліції області відзначив, що тільки на Київщині не менш як 100 тисяч людей вивезено з окупації. "Це як загальним транспортом, якщо організовано місцевими органами влади, так і приватним транспортом. Із Бучанського району та з Вишгородського йшли цілі колони цього автотранспорту і затори досягали 15 кілометрів, утім, ми з цим впорались. Ми працювали цілодобово і головне - врятували цих людей. Зараз звільнений Ірпінь, проводиться «зачистка», ми ж шукаємо громадян, які потрапили під завали й досі знаходяться в небезпеці. Водночас є люди, патріотично налаштовані, які, не дивлячись ні на що, лишаються у своїх домівках та підвалах, тим людям ми намагаємось допомогти ліками, водою, харчами, пальним», - зазначив очільник поліції Київщини.

Окремо очільник поліції Київщини відзначив, що нині поліція посилено працює щодо виявлення колаборантів, осіб, які допомагали військовим Російської Федерації окупувати міста та втановлювати там свої порядки. В Київській області вже порушено кілька кримінальних проваджень - і злочинці будуть притягатись до кримінальної відповідальності.

Фото - поліція Київської області

92 запитів за 0,261