Кабінет Міністрів продовжив карантин до 31 липня

today 18.06.2020 query_builder 08:14 remove_red_eye 359 bookmarks Новини

17 червня Кабмін продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня. А у регіонах зі значним поширенням COVID-19, в тому числі і в Києві, можуть посилити карантинні обмеження.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, інформує «Хмарочос».

Відповідне рішення ухвалили через збільшення кількості хворих в нашій країні. Адже за останню добу встановлено новий «антирекорд» - лабораторно підтверджено 758 випадків коронавірусу. А загалом із початку епідемії в Україні COVID-19 виявили у 33234 осіб.

Зокрема, до кінця липня буде заборонено перебувати у громадських приміщеннях і транспорті без масок. Транспорт перевозитиме пасажирів за кількістю місць для сидіння.

У регіонах зі значним поширенням коронавірусу можуть посилити карантинні обмеження щодо: проведення спортивних, культурних, релігійних та інших масових заходів; діяльності закладів, які надають послуги з розміщення; роботи метрополітену; перевезення пасажирів у всіх видах сполучень; відвідування закладів дошкільної освіти; роботи культурних закладів, фітнес-центрів та спортзалів; діяльності закладів харчування.

До речі, у Міністерстві охорони здоров’я стверджують, що одним із таких регіонів є Київ, за критерієм інцидентності (кількості нових випадків за останні сім днів на 100 тисяч населення).

87 запитів за 0,165