Кабінет міністрів затвердив порядок перевірки субсидій

today 24.05.2019 query_builder 07:16 remove_red_eye 218 bookmarks Новини

Як відомо, субсидія - це цільова допомога для родини на відшкодування витрат за оплату комунальних послуг. Для її оформлення слід звернутися до Управління праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації із: заявою на отримання пільг, паспортом громадянина України, декларацією про доходи та витрати.

Але протягом 2018 року за результатами перевірки державних виплат Мінфін з’ясував, що за рік неправомірно призначили держвиплати на загальну суму понад 50 млн грн.

Тому нещодавно Кабмін затвердив порядок перевірки отримувачів субсидій та інших соціальних виплат.

Перевірки проводитимуться для того, щоб допомогу від держави отримували лише ті українці, які її насправді потребують. Про це повідомлено на сайті Кабінету міністрів України.

Перевірятиметься інформація про громадян, яка має вплив на рішення про виплату соцдопомоги.

Таким чином Кабмін має намір зменшити зловживання при отриманні соціальних допомог, а також корупції у процесі призначення цих виплат.

Це рішення допоможе розбудові справедливої системи соцзабезпечення в нашій країні, підвищення адресності державних виплат та оптимізації бюджетних видатків, вважають в уряді.

До речі, Кабмін врегулював питання щодо захисту персональної інформації громадян, адже раніше суди скасовували проведення перевірки отримувачів соціальних виплат саме через порушення захисту персональних даних.

92 запитів за 0,234