Кабмін перегляне транспортні обмеження у «червоній» зоні карантину

today 21.03.2021 query_builder 10:07 remove_red_eye 531 bookmarks Новини

Кабінет міністрів України перегляне обмеження по роботі громадського транспорту в «червоній» зоні карантину. Відповідне рішення схвалила Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС), повідомляє пресслужба уряду, інформує glavcom.ua.

«Окремо на засіданні було розглянуто питання врегулювання роботи транспорту. Комісія ТЕБ та НС схвалила рішення доручити Мінінфраструктури разом із Міністерством охорони здоров'я та іншими зацікавленими органами опрацювати питання функціонування транспорту в регіонах, де встановлений червоний рівень епідемічної небезпеки», – йдеться в повідомленні.

До слова, норми карантинних обмежень «червоної» зони передбачають зупинку регулярних та нерегулярних пасажирських перевезень (крім транзитних).

Але дозволено перевезення пасажирів:

легковими автомобілями в кількості не більше п’яти осіб (в тому числі водій) без урахування дітей,

службовим або орендованим автотранспортом у межах кількості сидячих місць за умови інформування Нацполіції про маршрут,

спеціальними залізничними рейсами у внутрішньому сполученні, узгодженими з Міністерством охорони здоров'я та Мінінфраструктури,

спеціальними залізничними рейсами у приміському сполученні за погодженням з ОДА.

Однак столична влада вважає, що попри віднесення Києва до «червоної» зони, громадський транспорт у місті має працювати. Але остаточне рішення буде ухвалене у понеділок, 22 березня. Раніше ми повідомляли, що громадський транспорт столиці працюватиме у звичному режимі з дотриманням суворих норм перевезення пасажирів та маскового режиму, а також із заповненістю місць для сидіння на 50%.

Фото - glavcom.ua

92 запитів за 0,235