Кабмін скасував обмеження на високі зарплати топменеджерам державних підприємств

today 29.10.2020 query_builder 08:33 remove_red_eye 194 bookmarks Новини

Кабміністрів зняв обмеження, якими місячна винагорода і заробітна плата керівникам та членам наглядових рад підприємств державного сектору визначається у розмірі, що не перевищує 10 розмірів мінімальної заробітної плати.

Про це повідомляє «Економічна правда» з посиланням на пресслужбу Кабінету міністрів.

Ухвалення цього рішення стало можливим завдяки наданню Верховною Радою права уряду скорочувати строк дії обмежень, заборон, пільг та гарантій, встановлених відповідними законами України, прийнятими з метою запобігання виникненню і поширенню COVID-19.

"Одночасно постановою про "Деякі питання оплати праці керівників, членів виконавчих органів та винагороди членів наглядових рад суб’єктів господарювання державного сектору економіки" Кабмін повернув попередні обмеження виплат керівникам та членам наглядових рад державних підприємств", - йдеться у повідомленні.

Повернуті порядок, коли розмір винагороди визначається у кратності до середньомісячної оплати в залежності від групи підприємства та виду його економічної діяльності, та обмеження, якими місячний розмір заробітної плати керівника суб’єкта господарювання державного сектору економіки, що визначається в контракті, не повинен перевищувати 1,25 млн грн.

Відповідно до міжнародних домовленостей, українська влада повинна була зняти обмеження на виплати до 1 липня цього року.

Фото із мережі Інтернет

92 запитів за 0,263