Кадрові ротації “Батьківщини”

today 11.12.2019 query_builder 21:34 remove_red_eye 261 bookmarks Новини

Традиційно оновлення відбуваються навесні, та партійний істеблішмент почав оновлюватися з початком зими. У перші дні грудня на звітно-виборчих конференціях обирали очільників районних та міських організацій ВО "Батьківщина" на Київщині та в столиці. У Києві міську організацію очолив Віталій Нестор. Як повідомляє інтернет-ресурс "КиївВласть", на цю посаду його рекоменувала Владислава Молчанова, яка очолювала столичний штаб "Батьківщини". Кадрові зміни відбулися і в пристоличних партосередках.

Так, Києво-Святошинську районну партійну організацію ВО «Батьківщина» за підсумками звітно-виборчої конференції, що відбулася 7 грудня, очолив Ігор Підкіпний - людина із пула Андрія Нагребельного, цьогорічного кандидата до Верховної Ради від партії Юлії Тимошенко по 95 округу.

Кадрові ротації відбулися і в багатьох інших осередках на Київщині. Значною мірою з керівних партійних посад зникли учасники Революції Гідності та ті, хто пережили з партією її ненайкращі часи (2011-2013 роки). Схоже, що сьогодні в партійному тренді "Батьківщини" амбіційні та успішні менеджери, а не ідеологічні партійці. Щоправда, декому таки вдалося зберегти свої позиції. Вже майже десятиліття незмінним лідером Київської обласної партійної організації залишається Костянтин Бондарєв. І 11 грудня понад 400 делегатів обласної звітно-виборчої конференції знову обрали його головою організації ВО "Батьківщина" на Київщині.

92 запитів за 0,343