Карантин на Київщині можуть посилити (Голова ОДА Василь Володін)

today 22.06.2020 query_builder 08:26 remove_red_eye 478 bookmarks Новини

В Україні, на жаль, збільшується кількість хворих на COVID-19. Чинні протиепідемічні заходи поки що не дають очікуваного позитивного результату, населення іноді ігнорує найелементарніші заходи безпеки, а тому влада на місцях може знову впровадити більш жорсткий карантин.

Статистичні дані свідчать - за останній тиждень щоденні показники в країні збільшилися майже вдвічі. На Київщині нині більше двох тисяч хворих на COVID-19. З них 173 – діти. Збільшується кількість пацієнтів інфекційних відділень, в стаціонарних – кожен четвертий інфікований. Вже пішло з життя 46 осіб і не всі вони люди похилого віку.

Голова Київської обласної держадміністрації Василь Володін у своєму зверненні до населення області зазначив, що показник інцидентності на Київщині в притул наблизився до критичної позначки 12. До посилення карантинних заходів залишилося добрати 0,03%. А це значить, що карантин можуть посилити будь-якої миті.

Обласна Комісія з ТЕБ та НС вже запровадила посилення контролю за дотриманням санітарного законодавства у дошкільних закладах, закладах фізичної культури та спорту, перукарнях та салонах краси, за об‘єктами торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, агропродовольчими ринками, закладами громадського харчування, за дотриманням протиепідемічних заходів під час посадки та висадки пасажирів.

ОДА продовжує відстежувати протиепідемічну ситуацію на території області й у разі її погіршення протягом трьох днів поспіль, комісія з ТЕБ та НС буде змушена скасувати деякі введені раніше послаблення.

87 запитів за 0,185