Керівник одного з державних підприємств погорів на хабарі

today 17.11.2021 query_builder 16:42 remove_red_eye 207 bookmarks Новини

На Київщині 55-річний керівник одного із державних підприємств користуючись своїм службовим становищем, за попередньою домовленістю намагався передати у користування фізичним особам в оренду складське приміщення загальною площею 610 кв .м. в обхід передбаченої чинним законодавством процедури, повідомляє поліція Київської області.

За оренду зловмисник вимагав 40 тисяч гривень неправомірної вигоди. Кошти отримував у кілька етапів: першу частину отримав у середині вересня цього року, а другу - 26 жовтня.

Викрили неправомірну діяльність чоловіка працівники слідчого управління поліції Київщини за оперативного супроводження Управління стратегічних розслідувань в Київській області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України та за процесуального керівництва Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону.

Слідчі повідомили чоловікові про підозру за ч. 1 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Фото - поліція Київської області

92 запитів за 0,212