Кіноафіша. Космос, бандити та кімната бажань

today 11.08.2019 query_builder 08:06 remove_red_eye 337 bookmarks Вікенд

Яскраві та цікаві новинки кіно, які варто подивитися наприкінці літа, у нашій добірці.

Шанувальники українського кінематографа наприкінці серпня-початку вересня можуть переглянути аж чотири українських фільми - драма "Іловайськ 2014. Батальйон "Донбас", де учасники Іловайської операції розповідають про нещодавні трагічні події. Також драматичний документальний фільм про Василя Стуса "Заборонений" та сімейний пригодницький фільм "Фокстер та Макс". А 22 серпня у всіх кінотеатрах країни відбудеться прем'єра стрічки

"Поліна і таємниця кіностудії", творцями якої стали Україна та представники Франції й Бельгії. У цьому сімейному пригодницькому фільм знялися українські та європейські актори. Зокрема, зірка французького кіно Жан Рено та український спортсмен Василь Вірастюк.

Героїня фільму Поліна повинна отримати таємничу спадщину від батьків - чарівну кіностудію. Однак зараз вона у небезпеці, бо живе з тіткою та двоюрідним братом, які планують позбутися дівчини у день її народження. Поліна втікає від родичів та мандрує загадковими й небезпечними світами по той бік кіноекрану. Саме там вона знаходить нових друзів і водночас дізнається про своє минуле та про батьків, яких не пам'ятає.

Драматичний детектив "Кімната бажань" нашпигований загадками та тримає в напрузі до останнього кадру.

Закохана парочка з Нью-Йорка вирішила переїхати у заміський будинок. Старий будинок вимагав реставрації. Під час ремонту подружжя виявило кімнату, яка була замурована. Дуже швидко молодята зрозуміли, що в цій кімнаті збуваються будь-які їхні бажання - пляшка віскі, чи мільйон доларів з'являються швидко і легко. Парочка насолоджується безпечними днями. Все змінюється тієї митті, коли жінка загадує своє найсокровенніше бажання - дитину. Чи стала вона щасливою? Чи готове молоде подружжя до містичних "сюрпризів" кімнати?

Прем'єра стрічки "Розплата" з Ніколас Кейдж сподобається шанувальникам бойовиків. Більше 20 років провів у в'язниці Френк Карвер, колишній учасник кримінального синдикату. Чоловік заприсягся помститися своїм "друзям", щойно вийде на волю. Кожна людина з його банди повинна заплатити за те, що Френк відсидів за злочин, який не вчиняв. Здійснити омріяний план помсти йому не вдається через… сина.

Фільм "До зірок" розповість про фантастичну подорож астронавта-дослідника Роя МакБрайда, який вирушив на пошуки свого батька. Його батько - легендарний астронавт, який очолив експедицію з вивчення позаземного інтелекту. Мало хто вірить в те, що Рою вдасться зустрітися з батьком, який зник 20 років, коли досліджував Нептун. Йому доводиться долати не тільки далекі космічні простори в пошуках зниклої експедиції, але й розкрити таємницю батька.

90 запитів за 0,296