Киянин створив найбільшу в Україні експозицію із сірників

today 04.12.2021 query_builder 19:15 remove_red_eye 245 bookmarks Новини

Національний рекорд встановив Михайло Горбаток, 32-річний киянин з діагнозом «дитячий церебральний параліч». Він власноруч створив найбільшу в Україні експозицію з сірників з оздобленням природними матеріалами та став рекордсменом у категорії «Сила волі», інформує «BIG KYIV».

Про це повідомила представниця Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова. Із сірників відтворена українська хата з подвір’ям, на якому розташована криниця-журавель та пасіка. Загальна кількість використаних сірників – майже 13 тисяч.

Зазначимо, для тину довкола подвір’я була використана лоза, дах хати, сараю та вуликів покритий соломою. Неймовірно, але двері та ставні на вікнах відчиняються.

Це вже другий рекорд Михайла Горбатка, який має 1 групу інвалідності. У 2015 році був зареєстрований його перший рекорд – модель автомобіля з 6000 сірників.

Цікаво, що це – точна копія (завдовжки 70 см) фури DAF, усі 10 коліс та кермо обертаються, двері відчиняються, усе точно аж до дрібних деталей, наприклад, замка заднього борту, двірників та номерних знаків.

Фото - «BIG KYIV»

92 запитів за 0,228