Києво-Святошинські дзюдоїсти знову на висоті

today 19.02.2020 query_builder 11:19 remove_red_eye 56 bookmarks Новини

У Василькові 15 лютого відбувся відкритий чемпіонат Київської області з дзюдо серед юнаків та дівчат 2008-2009 року народження, присвячений пам’яті почесного громадянина Фастова, тренера Олександра Цьопича. У змаганнях взяли участь більше трьохсот спортсменів із столиці та Київщини, Житомира та Чернігова.

Команда районної ДЮСШ, що у Вишневому, на цьому турнірі здобула десять нагород. Вихованці тренерів Олександра Пилипенка, Галини Байди та В’ячеслава Гостара продемонстрували хорошу підготовку - Поліна Киричук заслужено посіла 1 місце у ваговій категорії 32 кг, на другу сходинку п’єдесталу пошани піднімалися Іван Герасименко (32 кг) та Марина Процик (44 кг), третє місце в активі Дар‘ї Киричук (32 кг), Альони Остапенко (52 кг), Тетяни Ворошилової (36 кг), Артема Скрягіна (38 кг), Володимира Босого (46 кг), Єгора Кирийчука (55кг) та Михайла Філозопа (42 кг).

Ще одне перше місце на турнірі здобула представниця Святопетрівського Людмила Цалай, якій не було рівних у ваговій категорії 52 кг, а друге місце посіла боярчанка Єлизавета Ничипорук.

Хороші результати продемонстрували й дзюдоїсти спортклубу «Лідер», що у Дмитрівці. На найвищу сходинку п’єдесталу пошани піднімалися у своїх вагових категоріях Тарас Равлюк та Кирило Кошкін, друге місце посіли Маргарита Кравчук та Максим Василюшко, третє – Артем Козуля.

Вітаємо спортсменів, їх тренерів з успішним виступом на турнірі. Нових перемог вам у змаганнях всіх рівнів.