«Київоблгаз» надав допомогу дитячій лікарні в Боярці

today 24.04.2020 query_builder 07:15 remove_red_eye 116 bookmarks Новини

Київська обласна влада продовжує активно співпрацювати з бізнесом для протидії поширенню коронавірусу в області. Вчора, 23 квітня, АТ «Київоблгаз» вже вдруге передав допомогу Київській обласній дитячій лікарні у Боярці, яка є опорним медзакладом та приймає маленьких пацієнтів хворих на коронавірус з різних населених пунктів Київщини, повідомляє пресслужба Київської облдержадміністрації.

Очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін та голова правління «Київоблгазу» Дмитро Дронов відвідали дитячу лікарню у Боярці та передали медзакладу портативний аналізатор визначення глюкози та лактату для спостереження за дітьми, що перебувають на ШВЛ, елетрокардіограф для оцінки функціонального стану серцево-судинної системи дітей з COVID-19, стерилізатор для інструментів та білизни, ларингоскоп, 100 комплектів кисневих масок з трубками, 100 протиаерозольних фільтрів, 1000 рукавичок, 100 захисних костюмів.

«Українці завжди об‘єднуються в складні часи. Сьогодні ми маємо гарний приклад поєднання зусиль влади і соціально відповідального бізнесу. «Київоблгаз» і раніше включався в допомогу, коли це було потрібно. А в період пандемії коронавірусу – їхня допомога просто неоціненна. Я дякую керівнику підприємства, який завжди відгукується на потреби людей Київщини. І це стосується не лише протидії коронавірусу. Вони зараз також допомагають рятувальникам, які борються з вогнем в Чорнобильські зоні відчуження. Дякую вам від усіх мешканців Київщини», - зазначив т.в.о. голови КОДА Василь Володін.

92 запитів за 0,258