Київщина готова до опалювального сезону

today 14.10.2021 query_builder 13:59 remove_red_eye 153 bookmarks Новини

Газу для потреб соціальної сфери та населення Київської області цілком достатньо. Опалювальний сезон розпочнеться вчасно. На цьому акцентував увагу голова Київської облдержадміністрації Василь Володін.

«Газу для потреб соціальної сфери та населення цілком достатньо. Наголошую на цьому! Додам, що у понеділок ми провели засідання обласної комісії ТЕБ та НС, де обговорили технічні питання прискорення підписання договорів на постачання газу. «Нафтогаз України» вже до 15 жовтня готовий підписати всі договори зі споживачами соціальної сфери: школами, садочками, лікарнями, тощо», – підкреслив очільник області, повідомляє пресслужба Київської ОДА.

Зазначимо, що ціна на газ для населення становить 7,42 грн., для соціальної сфери повна ціна з ПДВ та тарифом на транспортування– 16,8 грн.

«Держава всіма способами допомагає місцевому самоврядуванню не допустити кризи, в тому числі, за допомогою спецціни. Тож Київщина розпочне опалювальний сезон вчасно і наші жителі будуть забезпечені стабільною подачею тепла», – наголосив В. Володін.

Фото з відкритих джерел

92 запитів за 0,282