Київщина з 1 травня виходить з «червоної» зони та потрапляє одразу в “жовту”

today 30.04.2021 query_builder 13:31 remove_red_eye 1179 bookmarks Новини

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на позачерговому засіданні ухвалила рішення з 1 травня скасувати червоний рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Київської області.

Як повідомляє Укрінформ, про це міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов написав у Телеграмі.

«За результатами засідання Державна комісія вирішила скасувати: з 00 години 00 хвилин 1 травня 2021 року червоний рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Київської та Миколаївської областей. Також застосувати на території Київської та Миколаївської областей обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для жовтого рівня епідемічної небезпеки», - зазначив Немчінов.

До речі, у столиці з 1 травня теж виходить із "червоної" зони. У Києві діятимуть карантинні правила "помаранчевого" рівня епідемічної небезпеки.

Якщо регіон перебуває у жовтій зоні карантинних обмежень, то дозволяється: перебування у громадських будівлях, громадському транспорті з надітими засобами індивідуального захисту;

робота закладів громадського харчування з 7 до 24 години;

діяльність закладів громадського харчування з умовою доставки і на виніс;

робота закладів культури з наповненістю менше 50% місць у кожній окремій залі;

проведення офіційних спортивних закладів за умови наповнюваності не більше 50% місць;

проведення заходів, які необхідні для забезпечення роботи органів влади, іспитів для нотаріату, тестування для держреєстраторів;

невідкладні та термінові заходи з госпіталізації, якщо внаслідок їх відтермінування існує значний ризик для життя і здоров’я людей;

діяльність готелів, санаторно-курортних закладів, які надають соціальні послуги, реабілітаційних установ для людей з інвалідністю, стаціонарних відділень первинного та складного протезування;

робота спортзалів, фітнес-центрів із наповненістю не більше 1 особа на 10 кв м, басейнів – менше 4 осіб на одній доріжці для індивідуальних занять або до 6 осіб для груп.

Дозволена робота магазинів, але з нанесенням маркування для дотримання дистанції між покупцями більш ніж 1,5 м; із забезпеченням працівників масками та здійснення належного контролю за їх використанням; у разі обслуговування відвідувачів через вікна видачі, тераси тощо; із забезпеченням централізованого збору використаних засобів індивідуального захисту.

Забороняється: перебування на вулиці без документів, що посвідчують особу; самовільне залишення місця самоізоляції та обсервації; перетин державного кордону іноземцями та особами без громадянства без наявного поліса страхування; проведення масових заходів за участю більше 1 особи на 4 кв м площі або наповненістю більше 50%; відвідування закладів освіти, якщо більше 50% учнів та персоналу перебувають на самоізоляції; проведення закладами освіти масових заходів понад однієї групи чи класу та за присутності глядачів; відвідування пунктів тимчасового тримання осіб, пунктів тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, а також пунктів розміщення біженців; відвідуваннями сторонніми особами закладів соцзахисту, в яких перебувають окремі категорії громадян (інваліди, люди похилого віку та інші).

Фото - Укрінформ

92 запитів за 0,245