Київська ОДА за створення Гатненської ОТГ

today 18.11.2019 query_builder 17:00 remove_red_eye 663 bookmarks Новини

Нарешті зрушило з мертвої точки питання об’єднання громад Гатного, Віти-Поштової та Юрівки.

Заступник голови Київської облдержадміністрації Дмитро Назаренко підписав висновок щодо відповідності Конституції та законам України проєктів рішень «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

У висновку наголошується, що за результатами розгляду встановлено, що проєкти рішень Гатненської сільської ради і Віто-Поштової сільської ради підготовлено з дотриманням порядку добровільного об’єднання територіальних громад, проєкти рішень пройшли обов’язкове громадське обговорення.

Але Перспективним планом формування територій громад Київщини утворення Гатненської ОТГ не передбачено.

Однак ОДА дійшла висновку, що запропоновані рішення відповідають діючому законодавству.

Голова Київської облдержадміністрації Олексій Чернишов сьогодні, 18 листопада, підписав розпорядження №647 «Про затвердження висновку Київської облдержадміністрації щодо відповідності Конституції та законам України проєктів рішень «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

"Вже у п`ятницю, на черговій сесії сільради, будуть затверджені проєкти рішень і після проведення відповідної процедури у сусідній Віто-Поштовій громаді ми подамо клопотання про проведення чергових виборів до Гатненської ОТГ.

Звісно, доведеться ще поборотись, щоб Гатненську ОТГ внесли в перспективний план формування територій Київської області", - зазначив заступник Гатненського сільського голови Сергій Вітенко на своїй сторінці у FB.

92 запитів за 0,260