Київський Палац спорту перетворять на шпиталь

today 04.11.2020 query_builder 08:35 remove_red_eye 246 bookmarks Новини

Через погіршення епідемічної ситуації в Україні, у столиці планують облаштувати мобільні госпіталі для хворих на COVID-19 у Виставковому центрі або Палаці спорту, повідомив під час брифінгу міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Про це інформує 04597. cоm. ua

Такий шпиталь зможе прийняти 500 заражених на Сovid-19, з якими працюватимуть понад 1200 медиків. На облаштування шпиталю з держбюджету виділять 245 млн грн.

Головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко також підтвердив факт розгортання мобільного госпіталю на території Палацу спорту.

Він розповів, що у госпіталі, окрім ліжко-місць з підведеним киснем, розмістять реанімаційні відділення та кімнати для медперсоналу.

Однак відкриття тимчасових госпіталів повністю не вирішить проблему, адже критично не вистачає медиків.

А ще в уряді спростували інформацію щодо розгортання мобільних моргів в Україні.

"На даний момент ми таке питання навіть не розглядали, ми все ж таки дуже віримо, що українці почнуть дотримуватися всіх правил, які встановлені у нашій країні, дотримуватися рекомендацій МОЗ. І ми не перейдемо той рубіж під назвою "кількість померлих така, що наші морги не справляються", і що ми вимушені думати про розгортання мобільних моргів",- додає Степанов.

Фото із сайту РБК-УКРАЇНА

92 запитів за 0,259