Київську область віднесено до помаранчевої зони карантину

today 07.03.2021 query_builder 10:14 remove_red_eye 178 bookmarks Новини

Через стрімкий зріст кількості нових захворювань на COVID-19 Київську область віднесли до помаранчевої зони карантину. Посилений рівень епідеміологічної небезпеки почав діяти з 4 березня, інформує на своїй сторінці у фейсбук голова Києво-Святошинської РДА Микола Ляшенко.

У «помаранчевій» зоні діють всі обмеження «жовтої» зони, а також передбачено: проведення масових (культурних, спортивних, соціальних, релігійних та інших) заходів дозволене за участі щонайбільше 220 осіб за умови, що 1 особа пзнаходиться на 10 кв. м площі будівлі; відвідування групових занять у професійних та вищих навчальних закладах освіти дозволене групами щонайбільше 20 осіб; обмежено планові госпіталізаці.

Виключення становлять допомога вагітним, новонародженим, пацієнтам з онкологічними захворюваннями, паліативним хворим, а також випадки, коли є ризик для життя пацієнта.

Заборонено роботу: хостелів і турбаз; ресторанів, нічних клубів вночі; спортзалів, фітнес-центрів, закладів культури (крім закладів, що можуть забезпечити відвідування не більше однієї особи на 10 кв. м приміщення); дитячих таборів; масові збори понад 100 осіб (одна людина на 20 кв. м).

Перевезення пасажирів автомобільним та міським громадським транспортом здійснюється тільки в кількості 50% місць для сидіння.

Якщо ситуація не зміниться, у нас буде оголошено червону зону карантину та впроваджені чергові жорсткі обмеження.

92 запитів за 0,257