Кого першого вакцинуватимуть проти COVID-19 на Київщині?

today 27.01.2021 query_builder 09:57 remove_red_eye 155 bookmarks Новини

Київська область готується до проведення вакцинації проти коронавірусної інфекції. Зараз в області вже створили 23 мобільні бригади, які будуть задіяні на першому етапі.

У першу чергу щеплення проти коронавірусу проведуть людям, які знаходяться у зоні критичного ризику інфікування, інформує пресслужба КОДА,

Це медпрацівники: мобільних груп; госпітальних баз; екстреної швидкої допомоги; лабораторій, у яких проводять тестування на COVID-19.

Потім вакцинуватимуть працівників і вихованців будинків-інтернатів.

Голова облдержадміністрації В. Володін наголосив: "Вакцинація проти COVID-19 буде проходити поетапно. Згідно з попередніми даними, триватиме вона до 2022 року. Наразі держава проводить перемовини з основними світовими виробниками, щоб придбати найкращі вакцини для українського населення, яким надаватимуть перевагу й західні країни. При цьому уряд наголошує, що вторинний продукт із непідтвердженою ефективністю закуповуватись не буде".

Зі свого боку Департамент охорони здоров’я КОДА додає, що найближчим часом усі члени мобільних бригад пройдуть спеціальну підготовку до проведення щеплень проти коронавірусу.

Фото із відкритих джерел

92 запитів за 0,281