Кого призначено заступниками Гатненського голови?

today 11.11.2020 query_builder 18:38 remove_red_eye 753 bookmarks Новини

На сесії Гатненської об’єднаної територіальної громади обрано заступників та секретаря ОТГ.

Першим заступником Гатненського сільського голови затверджено Сергія Вітенка, який відповідатиме за житлово-комунальне господарство, роботу транспорту, благоустрій. Також у зоні його відповідальності охорона громадського порядку та безпека, відділ молоді та спорту.

Заступник голови Михайло Лєзнік, який був заступником голови Києво-Святошинської райдержадміністрації, опікуватиметься такими напрямами: управління економічного розвитку та інвестицій, відділ містобудування та архітектури, відділ земельних відносин та комунальної власності, центр надання адмінпослуг.

Ще один заступник - Світлана Ляшук, у минулому директор районного будинку культури, займатиметься питаннями освіти, культури та туризму, охороною здоров’я, куруватиме службу у справах дітей, центр соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді.

Керуючим справами (секретарем) виконкому Гатненської сільської ради шляхом таємного голосування обрано Дмитра Шульгана, який очолював Віто-Поштову сільську раду.

Як бачимо, у керівництві ради люди досвідчені, які не один рік працювали в органах місцевого самоврядування, добре знають проблеми сіл громади й, будемо сподіватися, успішно вирішуватимуть їх.

92 запитів за 0,267